У ході оперативних заходів у Сімферополі співробітниками ветеринарної міліції було викрито рибний цех, що діяв без відповідних дозвільних документів. У холодильній камері цеху зберігалась рибопродукція без маркування та будь-яких сертифікатів , що підтверджують її якість та безпечність. Роботу цеху призупинено. Відповідальну особу притягнуто до адміністративної відповідальності.
Під час відпрацювання автошляхів Київської області у Тетіївському районі був затриманий автомобіль на якому перевозили 3 тонни сала за підробленими ветеринарними документами. Продукцію вилучено з обігу та утилізовано. Наразі триває розслідування.
У цілому на території України продовжено проведення заходів по забезпеченню стабільної епізоотичної ситуації та продовольчої безпеки, - повідомив начальник відділу ветеринарної міліції МВС України Сергій Оксюта .
Для реалізації цих завдань в регіонах України діють мобільні групи у складі працівників ветеринарної міліції та державної служби ветеринарної медицини. Такими мобільними групами забезпечено заходи по профілактиці правопорушень на 280 об’єктах, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження. З метою забезпечення контролю за переміщенням продукції тваринного походження автошляхами України працівниками підрозділів ветеринарної міліції спільно з працівниками ДАІ перевірено 63 автотранспортні засоби під час транспортування тваринницької продукції.
Всього під час заходів задокументовано 162 правопорушення, відповідальність за які передбачена статтею 107 КУпАП. У дохід держави стягнуто штрафних санкцій на суму 19,9 тис. грн. Винесено та проконтрольовано виконання 107 інспекторських приписів. Призупинено роботу 7 об’єктів.
Обмежено обіг 27 тонн продукції, походження якої не підтверджено відповідними документами.