Аграрний тиждень. Україна
» » Україна очікує дозволу США на постачання кукурудзи і пшениці
» » Україна очікує дозволу США на постачання кукурудзи і пшениці

Україна очікує дозволу США на постачання кукурудзи і пшениці


Міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк і міністр сільського господарства США з питань фермерства і закордонної сільськогосподарської служби Дарсі Веттер обговорили можливість отримання Україною дозволу на поставки кукурудзи і пшениці на ринок США, повідомили в прес-службі Мінагропроду.

Згідно з повідомленням, під час переговорів Присяжнюк наголосив, що Україна зацікавлена в імпорті зі США племінних ресурсів, биків і ембріонів великої рогатої худоби молочних і м'ясних порід. Веттер, у свою чергу, висловила зацікавленість США у співпраці у сфері аграрних технологій, зокрема у виробництві біоетанолу та насінництві.

У відомстві також нагадали, що у 2012 році товарооборот сільгосппродукції між США і Україною становив понад 353 млн дол., що на 54% більше, ніж роком раніше. А у 1-му кварталі цього року товарооборот між країнами зріс майже на 30% - до 126 млн дол.

Схожі новини
  • Україна розраховує отримати дозвіл на експорт пшениці і кукурудзи до США вже цього року
  • Присяжнюк домовлявся в США про поглиблення співпраці у сфері сільського господарства
  • Міністр агрополітики Микола Присяжнюк перебуває з робочим візитом у США
  • Україна в 2012 році експортувала до ПАР пшениці та кукурудзи на 100,5 мільйона доларів
  • Микола Присяжнюк: «Україна розпочала повномасштабну співпрацю з Китайською Народною Республікою у сфері аграрного сектору»

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.