Він відбудеться 18-20 березня
Організатори заходу перенесли дату, щоб учасники могли поспілкуватися із представниками нового уряду та впливати на політику нової влади. Відтак захід дозволить фермерам поближче познайомитися з новими керівниками профільного міністерства.
Оскільки в Україні формуватиметься новий уряд, який по суті гарантує внесення якісних та позитивних змін в усі сфери країни, зокрема це торкнеться й аграрної політики України. У зв’язку з цим наймасштабна подія молочного бізнесу, яка мала відбутися на початку березня (4-6 березня) - переноситься. Кінцева дата призначена на 18-20 березня 2014 року. Місце проведення залишилося незмінним - виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна 2б).
Присутні понад 1000 учасників конгресу, а також спеціалісти та експерти з молочного скотарства матимуть чудову нагоду подискутувати на тему «Молочна галузь очима держави», яка тепер розглядатиметься в новому світлі.
Подію року, Всеукраїнський молочний конгрес, який проводиться 7 рік поспіль, організовує компанія «Дикун» за сприяння Асоціації виробників молока.
Головними «родзинками» заходу стануть:
- перша спеціалізована виставка з молочного скотарства понад 100 компаній
- дегустація якісних молочних продуктів
- ВІП-семінар для молокопереробних підприємств
- технічні візити на кращі ферми країни
- проведення майстер класів на фермах
- нагородження лідерів галузі
- вільне спілкування виробників та переробників
В програмі конгресу передбачені виступи закордонних експертів з молочного скотарства, таких як: Філіп Кац, Педагог та провідний спеціаліст університету штату Мічиган, Річард Фогт, Консультант по годівлі з Німеччини, Маріо Лопез, Консультант компанії DeLaval, Д-р Барбара А. Бартон, Технічний консультант корпорації Balchem, США, Стенлі Мур, Старший педагог університету штату Мічиган, Фолькер Зассе, Керівник проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», Ян Камерон Онстад, Консультант по технологіям доїння та інші.
Детальніша інформація про реєстрацію на сайті dairycongress.org.
Подальший розвиток АПК потребує створення інноваційних технологій виробництва, післязбиральної обробки та зберігання
Докладніше