Аграрний тиждень. Україна
АТУ»Новини»Українська молочка "на старті" до ЄС
АТУ»Новини»Українська молочка "на старті" до ЄС

Українська молочка "на старті" до ЄС

01 серпень, Розділ Новини, переглядів 2 541

На ПСП «Плешкані» готуються незабаром прийняти делегацію єврокомісарів. Справа в тому, що ПСП «Плешкані» – єдине господарство в області (а в Україні таких всього два) виробляє молоко високого стандарту якості, яке можна експортувати у країни Євросоюзу, - інформують у Золотоніській РДА.
– Ми постачаємо молоко на Золотоніський маслоробний комбінат, який є членом «Молочного альянсу». До нього входить 9 найкращих молокозаводів країни. Оскільки «Молочний альянс» теж працює на майбутнє і шукає ринки збуту в Європі, нам, як основним постачальникам, запропонували пройти атестацію на відповідність вимогам і стандартам Євросоюзу. Це дуже відповідальний крок. Там досить суворе законодавство, і щоб вийти на експорт треба пройти ряд перевірок. Районну і обласну технологічні комісії вже пройшли. Наприкінці місяця чекаємо на «іспит» республіканською ветеринарною службою, – говорить директор ПСП «Плешкані» Людмила Лисун.





Схожі новини
  • Україна впровадить фітосанітарні стандарти Євросоюзу
  • Вітчизняні молоко- та м’ясопереробні підприємства постійно технічно переоснащуються
  • Росія обмежує постачання продукції Пирятинського сирзаводу
  • Україна у грудні сповільнила темпи експорту зерна
  • Виробники сиру переходять на інші види продукції

  • Комментарі


    брихливий фейк. Кіно : Фельцман і піська

    Додати комментар
    Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.