Сучасне підприємство європейського рівня компанії «НІБУЛОН» відвідали Мохамед Мансурі, керівник служби Європи, Центральної Азії, Ближнього Сходу, Північної Африки, Латинської Америки та Карибського басейну інвестиційного центру FAO; Андрій Ярмак, економіст даної служби; Дмитро Приходько, економіст інвестиційного центру департаменту технічної співпраці.
Варто відзначити, що «НІБУЛОН» має довготривалі ділові відносини із даною міжнародною організацією. Як визнаний у світі експортер, наша компанія неодноразово ставала переможцем тендерів, оголошених FAO в рамках Продовольчої програми ООН, на поставку зерна у країни світу, де панує голод.
Окрім того, FAO, а також Європейський банк реконструкції та розвитку (далі – ЄБРР) публічно визнавали досвід лідера аграрного ринку України ключовим для забезпечення продовольчої безпеки. Про це 13 вересня 2012 року в ході Міжнародної конференції «Просування приватних аграрних інвестицій та торгівлі з Причорномор'я до Середземномор'я» заявив президент ЄБРР Сума Чакрабарті.
У ході конференції «Приватний сектор за продовольчу безпеку: покращення інвестиційного клімату в агросекторі Єгипту», також організованій FAO та ЄБРР 27 червня 2013 року, про бажану співпрацю із «НІБУЛОНом» виступав міністр сільського господарства та меліорації Єгипту. Зокрема він заявив про зацікавленість у будівництві українською компанією потужностей для зберігання імпортованих зернових в Єгипті.
Відтак візит гостей із FAO на перевантажувальний термінал на Київщині став черговим етапом у розвитку співпраці.
У ході зустрічі директор філії Артем Новохатько ознайомив присутніх з технічними потужностями підприємства, принципами роботи, технологічними особливостями.
Окремо він наголосив, що сучасний термінал компанії є важливою складовою у агропромисловому секторі регіону, а сам «НІБУЛОН» є визнаним лідером агропромислового комплексу України, компанією, що інвестує в розбудову вітчизняної інфраструктури.
Не оминули працівники FAO і сучасну лабораторію термінала, де докладно ознайомились із процесом прийманням зерна, методами відбору проб та лабораторним обладнанням. Особливу увагу гостей привернули процеси визначення ГМО в зерновій продукції якісним методом в лабораторії філії, а також кількісним методом в лабораторії головного зернового термінала в м. Миколаєві.
Виражаючи вдячність за організовану зустріч, Мохамед Мансурі висловив спільне із іншими гостями задоволення технологічним рівнем європейського підприємства у вмілому поєднанні із ландшафтним дизайном, а також рівнем організації праці.