Аграрний тиждень. Україна
» » «НІБУЛОН» – на Україно-американському аграрному конгресі
» » «НІБУЛОН» – на Україно-американському аграрному конгресі

    «НІБУЛОН» – на Україно-американському аграрному конгресі


    24-25 березня 2015 р. у США пройшов Україно-американський аграрний конгрес, метою якого був пошук шляхів реалізації агропотенціалу України, налагодження україно-американського аграрного діалогу, який сприятиме обміну досвідом і зміцненню ділових зв’язків між двома країнами.

    Організатори форуму – Українська зернова асоціація та ІА АПК-Інформ. У роботі конгресу взяли участь понад 170 учасників з 13 країн світу, вони розглянули ключові питання світової продовольчої безпеки, перспективи інвестування в аграрний сектор України, у фокусі проблематики були розвиток ринку біопалива, генетичні дослідження в агросекторі та інші питання. Україну презентували представники державних структур, аграрного бізнесу, діячі аграрної науки, галузеві експерти, представники громадських організацій АПК. 

    У роботі конгресу взяв участь генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський. Його виступ на пленарній сесії був присвячений темі «Світова продовольча безпека: внесок США та України». Зокрема, він відзначив, що «НІБУЛОН» – єдина українська компанія, яка в рамках програми ООН «World Food Program» постачає високоякісну продовольчу пшеницю у країни, де панує голод. З 2008 року за цією програмою відвантажено понад 800 тисяч тонн високоякісної пшениці. Компанія бере активну участь   міжнародних тендерах на поставки сільгосппродукції урядовими і неурядовими організаціями.

    «НА СЬОГОДНІ «НІБУЛОН» Є ЛОКОМОТИВОМ УКРАЇНСЬКОЇ ЕКОНОМІКИ, ЙОГО ВИРОБНИЧО-ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА, ПОЛІТИКА КОМПАНІЇ – ЗРАЗКОВА МОДЕЛЬ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ДЛЯ КРАЇНИ, АГРАРНОГО СЕКТОРУ ДЕРЖАВИ.

    Підприємство – один з ключових вітчизняних інвесторів, сільгосптоваровиробник, компанія, яка відроджує суднобудування, розвиває та вдосконалює логістику, створюючи логістичну інфраструктуру і в усе більших масштабах відновлюючи транспортування вантажів по Дніпру. Ще один важливий напрям діяльності: компанія «НІБУЛОН» вже багато років поспіль є найбільшим вітчизняним експортером зернових та олійних культур. Водночас підприємство є одним з найбільших платників податків в аграрному секторі. Загалом, така внутрішньо консолідована політика спрямована на підвищення ефективності виробництва та зміцнення позицій компанії і країни на світовому ринку зерна», – наголосив керівник «НІБУЛОНу».

    У сфері сільськогосподарського виробництва, підкреслив Олексій Вадатурський, основним фактором підвищення ефективності є оптимальне поєднання всіх складових агротехнологій, залежно від географічно-кліматичної зони виробництва, використання сучасної високопродуктивної техніки, введення науково обґрунтованих сівозмін, закупівля насіння кращих селекцій, раціональне застосування добрив і засобів захисту рослин, збереження родючості ґрунтів. Весь комплекс агротехнічних заходів спрямований на зростання врожайності і підвищення якості зерна, доведення його до світових  стандартів.

    «Компанія «НІБУЛОН» входить до числа десяти найбільших землекористувачів України, – проінформував О.О.Вадатурський, –   на площі більш ніж 82 тисячі гектарів в одинадцяти регіонах (практично в усіх ґрунтово-кліматичних зонах, що мінімізує ризики від несприятливих погодних умов, питома вага землі у зонах достатнього зволоження становить 52%). У 22 виробничих філіях, забезпечених надійною матеріально-технічною базою, до виробництва залучено понад 2400 працівників. Про рівень технічного оснащення виробничих підрозділів свідчить те, що на ТОВ СП «НІБУЛОН» припадає 70% тракторів «Фендт» і 60% ґрунтообробної техніки «Лемкен», що використовується в Україні».

    Вміле поєднання агротехнічних, організаційних заходів, грамотне планування посівних площ, розосередження ризиків дають переконливі результати – протягом останніх п’яти років рівень врожайності по ТОВ СП «НІБУЛОН» перевищує середній по Україні, зокрема, пшениці – на 24%, кукурудзи – на 26%, ріпаку – на 44%.

    Олексій Вадатурський зазначив, що за умови отримання середнього рівня врожайності по країні на рівні «НІБУЛОНу» валовий збір в Україні можна збільшити на 15-15,5 млн тонн (у тому числі зернових – до 12,6 млн тонн) до рівня врожайності 2014 року і довести його до 78,7-79,2 млн тонн – такий потенціал держави у зерновому виробництві.

    Магістральним напрямом діяльності компанії О.О.Вадатурський назвав розвиток логістики, реалізацію оптимальних і ефективних схем транспортування і зберігання зернових та олійних культур. Нібулонівська логістична схема «поле-порт» дозволяє використовувати найбільш оптимальні, економічно ефективні маршрути руху продукції від виробників до пунктів відвантаження на експорт. У рамках інвестиційного проекту «НІБУЛОН» збудував і продовжує виконувати програму будівництва на берегах Дніпра та Південного Бугу сучасних повністю автоматизованих елеваторних комплексів та перевантажувальних терміналів для зберігання зернових та олійних культур. Усі підприємства оснащені найсучаснішим обладнанням світових виробників, що дозволяє доводити продукцію до необхідних експортних кондицій.

    В одному логістичному ланцюжку з береговою інфраструктурою – вантажний флот компанії  «НІБУЛОН», який сьогодні налічує 28 несамохідних суден, 9 буксирів (з них 6 новозбудованих, з яких 2 – на власному суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН»), потужний перевантажувальний кран, земснаряд для днопоглиблення. Нині виконується масштабна програма будівництва вантажного флоту компанії, результатом реалізації якої, разом з розвитком мережі підприємств для зберігання зерна, буде транспортування внутрішніми водними шляхами України 3 млн тонн продукції щорічно.

    Генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» акцентував увагу учасників конгресу на проблемах розвитку інфраструктури річкових перевезень в Україні, зокрема, днопоглиблення Дніпра, будівництва терміналів та річкового флоту. Він підкреслив необхідність залучення іноземних інвестицій для будівництва десяти терміналів і проведення днопоглиблювальних робіт на Дніпрі. Крім того, інвестиції іноземних банків потрібні для закупівлі 400 тисяч тонн металу - забезпечить суднобудівні підприємства роботою протягом чотирьох років, а результатом стане побудова буксирного і вантажного флоту дедвейтом 550 тисяч тонн, можливість транспортувати щорічно 10 млн тонн вантажів; забезпечення металургійних підприємств роботою щонайменше на чотири роки, можливість створення близько 15 тисяч робочих місць для будівельників.

    «ПОТЕНЦІАЛ ДНІПРА ВЕЛИЧЕЗНИЙ, АЛЕ ВІН МАЙЖЕ НЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ. ДЛЯ ТОГО, АБИ ДНІПРО СТАВ ПОВНОЦІННОЮ ТРАНСПОРТНОЮ АРТЕРІЄЮ, АБИ ЗНАЧНО ВДОСКОНАЛИТИ УКРАЇНСЬКУ ЛОГІСТИЧНУ СИСТЕМУ, – ЗАУВАЖИВ ГЕНДИРЕКТОР «НІБУЛОНУ», – НАМ НЕОБХІДНО ВСЬОГО ЛИШЕ $0,5 МІЛЬЯРДА».

    Олексій Вадатурський додав, що реалізація цієї програми стимулюватиме не тільки українську економіку, але й передбачає імпорт обладнання, зокрема, виробництва США.

    На необхідності розвитку взаємовигідного співробітництва О.О.Вадатурський наголосив і в тому сенсі, що компанія «НІБУЛОН» займає провідні позиції в імпорті промислового обладнання та устаткування з багатьох країн світу (для інфраструктурних об’єктів та флоту), стимулюючи таким чином роботу підприємств інших держав.

    А завершальною ланкою економічної моделі, яку практикує «НІБУЛОН», є експортна діяльність компанії, яка здобула визнання на світовому ринку зерна. Вже багато років, за словами О.О.Вадатурського, підприємство утримує абсолютне лідерство в Україні з експорту зернових та олійних культур. Минулий, 2013/2014, маркетинговий рік компанія закінчила з показником понад 4,5 млн тонн експортованої продукції, майже кожна десята тонна зерна, відправленого іноземним споживачам, відвантажена нашою компанією. Успішно проходить для «НІБУЛОНу» і 2014/2015 МР: підприємство посідає перше місце серед експортерів зерна і третє – серед експортерів  олійних культур.

    З огляду на тему свого виступу, Олексій Вадатурський підкреслив, що, забезпечивши рівень врожайності, досягнутий ТОВ СП «НІБУЛОН», оновивши технічний парк сільськогосподарської техніки, відновивши систему зрошення, забезпечивши масштабний розвиток зернової логістики та вирішивши проблему днопоглиблення рік, Україна зможе закріпити свої позиції на світовому ринку зерна і зробить більш вагомий внесок у забезпечення продовольчої безпеки у світі.  

    У рамках робочого  візиту до Сполучених Штатів Америки генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський також провів ділові зустрічі з керівництвом ExportImport Bank of the United State, IFC, представниками Зернової ради США, керівниками компаній -  виробників елеваторного обладнання США.





    Схожі новини
  • «НІБУЛОН» – Республіка Корея: горизонти співробітництва
  • «НІБУЛОН» – серед кращих компаній Центральної та Східної Європи
  • компанія «Нібулон» суттєво наростила обсяг експорту зернових та олійних
  • «НІБУЛОН» нарощує обсяги перевезень внутрішніми водними шляхами
  • Андрій Вадатурський взяв участь у засіданні Міжнародного трейд-клубу

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

«НІБУЛОН» – на Україно-американському аграрному конгресі


24-25 березня 2015 р. у США пройшов Україно-американський аграрний конгрес, метою якого був пошук шляхів реалізації агропотенціалу України, налагодження україно-американського аграрного діалогу, який сприятиме обміну досвідом і зміцненню ділових зв’язків між двома країнами.

Організатори форуму – Українська зернова асоціація та ІА АПК-Інформ. У роботі конгресу взяли участь понад 170 учасників з 13 країн світу, вони розглянули ключові питання світової продовольчої безпеки, перспективи інвестування в аграрний сектор України, у фокусі проблематики були розвиток ринку біопалива, генетичні дослідження в агросекторі та інші питання. Україну презентували представники державних структур, аграрного бізнесу, діячі аграрної науки, галузеві експерти, представники громадських організацій АПК. 

У роботі конгресу взяв участь генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський. Його виступ на пленарній сесії був присвячений темі «Світова продовольча безпека: внесок США та України». Зокрема, він відзначив, що «НІБУЛОН» – єдина українська компанія, яка в рамках програми ООН «World Food Program» постачає високоякісну продовольчу пшеницю у країни, де панує голод. З 2008 року за цією програмою відвантажено понад 800 тисяч тонн високоякісної пшениці. Компанія бере активну участь   міжнародних тендерах на поставки сільгосппродукції урядовими і неурядовими організаціями.

«НА СЬОГОДНІ «НІБУЛОН» Є ЛОКОМОТИВОМ УКРАЇНСЬКОЇ ЕКОНОМІКИ, ЙОГО ВИРОБНИЧО-ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА, ПОЛІТИКА КОМПАНІЇ – ЗРАЗКОВА МОДЕЛЬ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ДЛЯ КРАЇНИ, АГРАРНОГО СЕКТОРУ ДЕРЖАВИ.

Підприємство – один з ключових вітчизняних інвесторів, сільгосптоваровиробник, компанія, яка відроджує суднобудування, розвиває та вдосконалює логістику, створюючи логістичну інфраструктуру і в усе більших масштабах відновлюючи транспортування вантажів по Дніпру. Ще один важливий напрям діяльності: компанія «НІБУЛОН» вже багато років поспіль є найбільшим вітчизняним експортером зернових та олійних культур. Водночас підприємство є одним з найбільших платників податків в аграрному секторі. Загалом, така внутрішньо консолідована політика спрямована на підвищення ефективності виробництва та зміцнення позицій компанії і країни на світовому ринку зерна», – наголосив керівник «НІБУЛОНу».

У сфері сільськогосподарського виробництва, підкреслив Олексій Вадатурський, основним фактором підвищення ефективності є оптимальне поєднання всіх складових агротехнологій, залежно від географічно-кліматичної зони виробництва, використання сучасної високопродуктивної техніки, введення науково обґрунтованих сівозмін, закупівля насіння кращих селекцій, раціональне застосування добрив і засобів захисту рослин, збереження родючості ґрунтів. Весь комплекс агротехнічних заходів спрямований на зростання врожайності і підвищення якості зерна, доведення його до світових  стандартів.

«Компанія «НІБУЛОН» входить до числа десяти найбільших землекористувачів України, – проінформував О.О.Вадатурський, –   на площі більш ніж 82 тисячі гектарів в одинадцяти регіонах (практично в усіх ґрунтово-кліматичних зонах, що мінімізує ризики від несприятливих погодних умов, питома вага землі у зонах достатнього зволоження становить 52%). У 22 виробничих філіях, забезпечених надійною матеріально-технічною базою, до виробництва залучено понад 2400 працівників. Про рівень технічного оснащення виробничих підрозділів свідчить те, що на ТОВ СП «НІБУЛОН» припадає 70% тракторів «Фендт» і 60% ґрунтообробної техніки «Лемкен», що використовується в Україні».

Вміле поєднання агротехнічних, організаційних заходів, грамотне планування посівних площ, розосередження ризиків дають переконливі результати – протягом останніх п’яти років рівень врожайності по ТОВ СП «НІБУЛОН» перевищує середній по Україні, зокрема, пшениці – на 24%, кукурудзи – на 26%, ріпаку – на 44%.

Олексій Вадатурський зазначив, що за умови отримання середнього рівня врожайності по країні на рівні «НІБУЛОНу» валовий збір в Україні можна збільшити на 15-15,5 млн тонн (у тому числі зернових – до 12,6 млн тонн) до рівня врожайності 2014 року і довести його до 78,7-79,2 млн тонн – такий потенціал держави у зерновому виробництві.

Магістральним напрямом діяльності компанії О.О.Вадатурський назвав розвиток логістики, реалізацію оптимальних і ефективних схем транспортування і зберігання зернових та олійних культур. Нібулонівська логістична схема «поле-порт» дозволяє використовувати найбільш оптимальні, економічно ефективні маршрути руху продукції від виробників до пунктів відвантаження на експорт. У рамках інвестиційного проекту «НІБУЛОН» збудував і продовжує виконувати програму будівництва на берегах Дніпра та Південного Бугу сучасних повністю автоматизованих елеваторних комплексів та перевантажувальних терміналів для зберігання зернових та олійних культур. Усі підприємства оснащені найсучаснішим обладнанням світових виробників, що дозволяє доводити продукцію до необхідних експортних кондицій.

В одному логістичному ланцюжку з береговою інфраструктурою – вантажний флот компанії  «НІБУЛОН», який сьогодні налічує 28 несамохідних суден, 9 буксирів (з них 6 новозбудованих, з яких 2 – на власному суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН»), потужний перевантажувальний кран, земснаряд для днопоглиблення. Нині виконується масштабна програма будівництва вантажного флоту компанії, результатом реалізації якої, разом з розвитком мережі підприємств для зберігання зерна, буде транспортування внутрішніми водними шляхами України 3 млн тонн продукції щорічно.

Генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» акцентував увагу учасників конгресу на проблемах розвитку інфраструктури річкових перевезень в Україні, зокрема, днопоглиблення Дніпра, будівництва терміналів та річкового флоту. Він підкреслив необхідність залучення іноземних інвестицій для будівництва десяти терміналів і проведення днопоглиблювальних робіт на Дніпрі. Крім того, інвестиції іноземних банків потрібні для закупівлі 400 тисяч тонн металу - забезпечить суднобудівні підприємства роботою протягом чотирьох років, а результатом стане побудова буксирного і вантажного флоту дедвейтом 550 тисяч тонн, можливість транспортувати щорічно 10 млн тонн вантажів; забезпечення металургійних підприємств роботою щонайменше на чотири роки, можливість створення близько 15 тисяч робочих місць для будівельників.

«ПОТЕНЦІАЛ ДНІПРА ВЕЛИЧЕЗНИЙ, АЛЕ ВІН МАЙЖЕ НЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ. ДЛЯ ТОГО, АБИ ДНІПРО СТАВ ПОВНОЦІННОЮ ТРАНСПОРТНОЮ АРТЕРІЄЮ, АБИ ЗНАЧНО ВДОСКОНАЛИТИ УКРАЇНСЬКУ ЛОГІСТИЧНУ СИСТЕМУ, – ЗАУВАЖИВ ГЕНДИРЕКТОР «НІБУЛОНУ», – НАМ НЕОБХІДНО ВСЬОГО ЛИШЕ $0,5 МІЛЬЯРДА».

Олексій Вадатурський додав, що реалізація цієї програми стимулюватиме не тільки українську економіку, але й передбачає імпорт обладнання, зокрема, виробництва США.

На необхідності розвитку взаємовигідного співробітництва О.О.Вадатурський наголосив і в тому сенсі, що компанія «НІБУЛОН» займає провідні позиції в імпорті промислового обладнання та устаткування з багатьох країн світу (для інфраструктурних об’єктів та флоту), стимулюючи таким чином роботу підприємств інших держав.

А завершальною ланкою економічної моделі, яку практикує «НІБУЛОН», є експортна діяльність компанії, яка здобула визнання на світовому ринку зерна. Вже багато років, за словами О.О.Вадатурського, підприємство утримує абсолютне лідерство в Україні з експорту зернових та олійних культур. Минулий, 2013/2014, маркетинговий рік компанія закінчила з показником понад 4,5 млн тонн експортованої продукції, майже кожна десята тонна зерна, відправленого іноземним споживачам, відвантажена нашою компанією. Успішно проходить для «НІБУЛОНу» і 2014/2015 МР: підприємство посідає перше місце серед експортерів зерна і третє – серед експортерів  олійних культур.

З огляду на тему свого виступу, Олексій Вадатурський підкреслив, що, забезпечивши рівень врожайності, досягнутий ТОВ СП «НІБУЛОН», оновивши технічний парк сільськогосподарської техніки, відновивши систему зрошення, забезпечивши масштабний розвиток зернової логістики та вирішивши проблему днопоглиблення рік, Україна зможе закріпити свої позиції на світовому ринку зерна і зробить більш вагомий внесок у забезпечення продовольчої безпеки у світі.  

У рамках робочого  візиту до Сполучених Штатів Америки генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський також провів ділові зустрічі з керівництвом ExportImport Bank of the United State, IFC, представниками Зернової ради США, керівниками компаній -  виробників елеваторного обладнання США.





Схожі новини
  • «НІБУЛОН» – Республіка Корея: горизонти співробітництва
  • «НІБУЛОН» – серед кращих компаній Центральної та Східної Європи
  • компанія «Нібулон» суттєво наростила обсяг експорту зернових та олійних
  • «НІБУЛОН» нарощує обсяги перевезень внутрішніми водними шляхами
  • Андрій Вадатурський взяв участь у засіданні Міжнародного трейд-клубу

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.