Аграрний тиждень. Україна
» » Олексій Павленко у Лондоні презентував перспективні інвестиційні напрями агросектору України
» » Олексій Павленко у Лондоні презентував перспективні інвестиційні напрями агросектору України

Олексій Павленко у Лондоні презентував перспективні інвестиційні напрями агросектору України


Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, виступаючи в Лондоні на бізнес-форумі «Інвестиції в сільське господарство та продовольство України» презентував перспективні для інвестицій напрями аграрного сектору нашої країни.

Проекти, які ЄБРР реалізовував в агросфері, стали стимулом у створенні потужної аграрної індустрії нашої країни. Україна стверджує своє аграрне лідерство у світі разом із партнерами з ЄБРР, – зазначив Олексій Павленко, виступаючи на форумі.

«Україна вдячна ЄБРР за готовність співпрацювати в рамках ініційованих проектів з розвитку сільських територій. Міністерство зацікавлене в активному залученні зусиль ЄБРР до участі в проекті з реалізації інструментів фінансової підтримки малих і середніх сільськогосподарських підприємств», - додав Міністр.

Завдяки багатьом факторам таким як, географічне розташування та природні умови, якість ґрунтів та кваліфікована робоча сила робить український аграрний сектор привабливим для інверторів. За декілька років та за наявності інвестицій Україна має можливість збільшити у рази виробництво сільськогосподарської продукції. На сьогодні перспективними проектами, які вже зацікавили інвесторів є: модернізація зрошувальних систем на півдні України, розвиток та збільшення річкової логістики, переробна галузь та виробництво продукції з високою часткою доданої вартості, розвиток насінництва та селекції, виробництво альтернативних видів палива, зокрема біоетанолу.

//minagro.gov.ua

Схожі новини
  • Олексій Павленко: Сприяння бізнес-активності у галузі – пріоритет Мінагрополітики
  • Олексій Павленко: Успішні реформи – запорука інвестицій в аграрну галузь
  • Олексій Павленко: наш пріоритет - підтримка малих та середніх фермерських господарств
  • Олексій Павленко: Проекти, які реалізуються за підтримки ЄБРР, є важливими для розвитку сільського господарства
  • Олексій Павленко: до 2020 року очікуємо 8 мільярдів доларів США інвестицій у аграрний сектор

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.