Аграрний тиждень. Україна
» » Фермерських господарств та кооперативів поменшало
» » Фермерських господарств та кооперативів поменшало

Фермерських господарств та кооперативів поменшало


Загальна кількість фермерських господарств в Україні зменшилася на 3,7 тисяч (-7,9%) до 43,5 тисяч протягом останнього року, про що свідчать дані Державної служби статистики України. Кількість сільськогосподарських виробничих кооперативів також скоротилася на 7,8% до 992. Водночас, кількість сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів зросла на майже 1,5% до 936.
Загальна кількість суб’єктів господарювання в Україні протягом останнього року зменшилася на 213,6 тисяч (-16,2%) до 1,1 млн. При цьому позитивну динаміку не показала жодна з областей України. Найбільше скорочення відбулося у Київській області (на 64,7 тис. або 22% від загальної кількості суб’єктів господарювання), Дніпропетровській (на 17 тис. або 16%), Харківській (на 14,5 тис. або 18%), Донецькій (на 14 тис. або 14%), Львівській (на 13,7 тис. або 19%) та Одеській областях (на 13,6 тис. або 17%).
Такі зміни у кількості суб’єктів господарювання в Україні можна розцінювати як один із наслідків несприятливих умов ведення бізнесу та недоступності залучення зовнішнього фінансування, а також результат негативних очікувань учасників сільськогосподарського ринку щодо зміни системи оподаткування в АПК.

Схожі новини
  • Кількість продовольчих ярмарків торік збільшилася майже на 40%
  • В Україні майже на 20% зросла кількість операцій із земелями не сільськогосподарського призначення
  • Сільськогосподарських кооперативів побільшає
  • Держсільгоспінспекція: Хмельниччина має позитивний результат з кількості продовольчого зерна
  • Микола Присяжнюк: «У 2012 році кількість сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів збільшилася на 30,5%»

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.