Проект «Школа директорів», розпочатий Мінагрополітики у жовтні, буде продовжено і у наступному 2016 році. Фахівці та експерти Офісу реформ Мінагрополітики проведуть для керівників аграрних держпідприємств низку тренінгів, семінарів та інших навчальних заходів з юридичних, фінансових, аудиторських та кадрових питань.
Ірина Гнутова, начальник відділу кадрового забезпечення АПК пояснює: «Мета, яку ми ставили, запроваджуючи проект, це підвищення рівня ефективність роботи топ-менеджерів державних підприємств зі сфери управління Мінагрополітики. Перед переможцями кадрових конкурсів, новими керівниками ДП стоять вкрай складні завдання щодо підвищення ефективності роботи компаній, досягнення певних фінансових показників, а зрештою – підготовка всіх підприємств до роздержавлення. Це вимагає певного обсягу специфічних вузькопрофесійних знань. Відтак, такі навчання завжди на часі. Крім того, специфікою проекту Мінагрополітики, на відміну від подібних в інших відомствах, є те що основну увагу приділено середнім та малим підприємствам. Наступного року ми плануємо провести декілька навчальних модулів та значно розширити перелік предметів».
У жовтні понад 24 новопризначених керівників держпідприємств пройшли тренінг. Далі проект «Школа директорів» планується зробити постійним.
Марина Зеленкова, радник Міністра з питань кадрової політики повідомила, що для досягнення максимальної ефективності, навчання в рамках проекту «Школа директорів» має відбуватись на системній та регулярній основі. «Відтак, у наступному році буде проведено низку освітніх заходів, покликаних підвищити ефективність роботи том-менеджерів державних підприємств. Крім того за результатами першого модулю навчання було вирішено проводити такі заходи у вигляді, наприклад workshop'ів та круглих столів. Де учасники матимуть змогу не лише підвищувати свої фахові знання у сфері управління та менеджменту, але й ділитися власним досвідом. Ми намагаємось віднайти оптимальний формат навчання керівників, орієнтований на досягнення єдиного результату та стратегічних цілей всієї системи Мінагрополітики».
Подальший розвиток АПК потребує створення інноваційних технологій виробництва, післязбиральної обробки та зберігання
Докладніше