Станом на 1 червня 2016 року виробництво м’яса в Україні збільшилось порівняно з аналогічною датою минулого року на 1,4% — до 1,3 млн тонн.
Про це повідомляє Держстатистики.
За інформацією, найбільше виробництво м’яса зросло на Харківщині — на 16,3%. А також на Черкащині — на 9,5% та Волині — на 9,1%, а от на Київщині воно зменшилось на 11,5%.
На відміну від м’яса виробництво яєць станом на зазначену дату скоротилось на 14,7% — до 6,4 млн штук. Найбільше виробництво скоротилось на Івано-Франківщині — на 42,5% та Харківщині — на 42,9%. А на Житомирщині зросло на 11,3%.
Також скоротилось виробництво молока — на 0,9% — до 4 млн тонн. Найбільше показники виробництва знизились на Одещині — на 4,7% та Дніпропетровщині — на 3,8%. А на Харківщині навпаки — збільшились на 3,4%.
Довідка:
Дані вказані без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції.
//agravery.com/uk/posts/show/virobnictvo-masa-v-ukraini-zbilsilos-na-14