Аграрний тиждень. Україна
АТУ»Новини»Глобальні продовольчі товарні ринки в цілому стабільні
АТУ»Новини»Глобальні продовольчі товарні ринки в цілому стабільні

Глобальні продовольчі товарні ринки в цілому стабільні

13 червень, Розділ Новини, переглядів 3 775

Глобальні продовольчі товарні ринки є в цілому стабільними та підгримуються достатніми поставками, йдеться у щопіврічному випуску FAO Food Outlook, що вийшов у червні. Перспективи збереження стабільності залишаються сприятливими і для 2016-17 років.
Незважаючи на великі обсяги, в грошах імпорт продовольства скоротиться на 9% і сягне 7-річного мінімуму через очікуване зниження світових цін.
У цьому випуску є також розділ «Бобові: багатогранні культури», в якому представлена інформація щодо виробництва, споживання і торгівлі бобовими, що приурочений до року бобових.

Динаміка ринку зернових в грошах (млрд. дол. США), починаючи з 2006 року, демонструє стійкі тренди до зростання і виглядає наступним чином (оранжева лінія – виробництво, блакитна – споживання, зелені стовпці – запаси):
 





Схожі новини
  • У найближчі роки попит на зернові збережеться
  • Олексій Павленко: запаси продовольчого зерна становлять 6,5 млн тонн
  • Світові ціни падають, натомість наші - ростуть
  • Українці скорочують споживання хлібобулочних виробів
  • Мінагрополітики: Україна забезпечена власними овочами за доступними цінами.

  • Додати комментар
    Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.