Аграрний тиждень. Україна
» » Вінниччина - перше місце з виробництва сільгосппродукції
» » Вінниччина - перше місце з виробництва сільгосппродукції

Вінниччина - перше місце з виробництва сільгосппродукції


За інформацією Головного управління статистики Вінницької області, темп виробництва валової продукції сільського господарства Вінницької області (в постійних цінах 2010 року) за січень–лютий 2017 рік становив 93,3% (в минулому році 103,4%). Серед регіонів України Вінниччина зайняла 1-е місце – за обсягом виробництва валової продукції сільського господарства, 2-е місце у розрахунку на 1 особу та 19-е місце за темпом виробництва валової продукції.
За січень-лютий 2017 року господарствами всіх категорій Вінниччини було реалізовано на забій худоби та птиці в живій вазі 70,7 тис. тонн, вироблено молока всіх видів 105,6 тис. тонн та отримано яєць від птиці всіх видів 120,2 млн. штук. Серед областей України Вінницька область займає 1-е місце за обсягами виробництва м’яса, 2-е місце за обсягами виробництва молока та 5-е місце за обсягом виробництва яєць.
Дані Держстату надані без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м.Севастополя. Прохання оприлюднити дану статистичну інформацію з обов’язковим посиланням на джерело підготовки інформації – Головне управління статистики у Вінницькій області.

Схожі новини
  • Київщина лідирує за обсягами сільгоспвиробництва
  • У Херсонській області збільшилися обсяги виробництва сільськогосподарської продукції
  • Питома вага Львівщини у виробництві валової сільськогосподарської продукції в Україні складає майже 4%
  • ЗА ТЕМПАМИ АГРАРНОГО ВИРОБНИЦТВА ЧЕРНІГІВЩИНА — У ДЕСЯТЦІ КРАЩИХ
  • У Запорізькій області обсяг реалізації продукції тваринництва зріс у п'ять разів

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.