Ринки Азії демонструють зростаючий попит на українську м’ясну продукцію (в основному, курятину та свинину, а також субпродукти), про що свідчать більше 50 відповідних запитів від іноземних імпортерів, які отримала Рада з питань експорту продовольства (UFEB) під час торгової місії до Сінгапуру та В’єтнаму.
Як повідомив директор UFEB Богдан Шаповал, бізнес-поїздка була організована UFEB за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) та Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР).
«Учасники місії, якими стали три провідні молочні компанії України, відвідали Сінгапур, де зустрілися з місцевими дистриб’юторами, а також взяли участь в виставці Food&Hotel Vietnam 2017 в Хошиміні. Під час поїздки ми вкотре переконалися, що основний інтерес для азійських трейдерів та дистриб’юторів становлять «молочка», цукор, кондитерські вироби та особливо м’ясна продукція: ми отримали майже 70 запитів і приблизно 50 з них – на м’ясо та субпродукти», - сказав Богдан Шаповал. Крім того, UFEB отримав також запити на кондитерську продукцію, цукор, яловичину та фрукти.
Детальніше про результати торгових поїздок до Сінгапуру та В’єтнаму читайте у статті «Результати торгової місії до Сінгапуру та В’єтнаму: шалений попит на українське м’ясо» на сайті UFEB.
Бізнес-поїздка до Республіки Корея, яку Рада з питань експорту продовольства (UFEB) організувала для українських виробників продуктів харчування, засвідчила високий інтерес корейського ринку до української кондитерської продукції, повідомив директор UFEB Богдан Шаповал.
«Ми відвідали Корею 15-19 травня, взяли участь у виставці Seoul Food&Hotel 2017. Кожна з кондитерських компаній отримала більше 10 перспективних робочих контактів і зараз працює над їхнім перетворенням у торгові контракти. Корейський ринок – один з найвимогливіших не лише щодо якості, а й щодо зовнішнього вигляду продукції, і те, що наші компанії викликають інтерес, говорить про високі позиції української кондитерської галузі у світі», - сказав Богдан Шаповал.
Детальніше про результати поїздки та перспективи ринку Південної Кореї читайте у статті «Південна Кореє чекає на українські солодощі» на сайті UFEB.