Аграрний тиждень. Україна
» » Група Віталія Хомутинніка не змогла відстояти соєво-ріпакові правки
» » Група Віталія Хомутинніка не змогла відстояти соєво-ріпакові правки

Група Віталія Хомутинніка не змогла відстояти соєво-ріпакові правки


Комітет з питань податкової та митної політики не зміг  відмінити своє рішення про подачу до сесійної зали за основу законопроекту  №7403-2 повернення експортного ПДВ на сою та ріпак. Про це передає кореспондент  AgroPolit.com із засідання комітету. Ним скасовують збитки для аграріїв виробників сої та ріпаку у розмірі 15-18 млрд грн.

Нагадаємо, що вчора 13 депутатів цього комітету підтримали  аграрних депутатів і погодилися подати №7403-2 на розгляд під купол. Але голова комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна блокувала передачу цього документу на розгляд  Ради і зібрала повторний комітет з цього питання. 

Наприкінці 2017 року депутати відмінили своє рішення про експортний ПДВ для аграріїв. Відповідно до прийнятої тоді правки, неповернення експортного ПДВ для для експорту насіння соняшнику взагалі скасовується. Тобто, товаровиробник і далі отримуватиме ПДВ при експорті. По ріпаку відклали скасування експортного ПДВ до 1 січня 2020 року, тобто ще на 2 роки. По сої — до 1 вересня 2018 року (і ця норма про неповернення ПДВ вводиться лише на 3 роки).

Як  відбувалося голосування за законопроект №7403-2 «Щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур» у податковому комітеті вчора читайте у матеріалі тут.

На сьогоднішньому засіданні Южаніна запропонувала прийняти інший документ, який мав би вирішити проблемне питання для аграріїв. Копію запропонованих правок дивіться нижче.  Але присутні на засіданні депутати з аграрного  комітету та РП, зокрема, Іван Мірошніченко.  Валерій Давиденко та Олег Ляшко почали гукати, що не треба таких правок, які заганяють  усіх аграріїв у виробничі ворота кількох груп виробників перробників сої та ріпаку. 

https://agropolit.com

Схожі новини
  • Секретаріат податкового комітету блокує розгляд законопроекту №7403-2 у парламенті. Оновлене
  • УКАБ закликає Податковий комітет ухвалити законопроект 7403-2
  • Сьогодні аграрії вийдуть на мітинг під Верховною Радою на підтримку законопроекту №7403-2
  • Податковий комітет не позбавив аграріїв 15-18 млрд грн доходів
  • Аграрії обіцяють владі потужний страйк з наступного вівторка – деталі

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.