Аграрний тиждень. Україна
АТУ»Новини»ДПЗКУ розпочала закупівлю зернових нового врожаю 2018 року
АТУ»Новини»ДПЗКУ розпочала закупівлю зернових нового врожаю 2018 року

ДПЗКУ розпочала закупівлю зернових нового врожаю 2018 року

15 червень, Розділ Новини, переглядів 2 713

Державна продовольчо-зернова корпорація України в рамках спотової програми розпочала закупівлю ранніх зернових культур нового врожаю 2018 року. 12 червня були отримані перші заявки на закупівлю ячменю у Південному регіоні. До кінця червня цього року корпорація планує закупити 20 тис.тонн ячменю та 20 тис. тонн пшениці.

Державна продовольчо-зернова корпорація України в рамках спотових закупівель розпочала закупівлю ранніх зернових культур нового врожаю 2018 року. 12 червня були отримані перші заявки на закупівлю ячменю у Південному регіоні. До кінця червня цього року корпорація планує закупити 20 тис.тонн ячменю та 20 тис. тонн пшениці.

Станом на сьогодні законтрактовано близько 3000 тонн ячменю. Наразі до Миколаївського портового елеватора вже надійшли перші автомобілі зі збіжжям.

Нагадаємо, що спотові закупівлі здійснюються центральним офісом корпорації та її регіональними відділами закупівель по всій Україні за участі її зерноприймальних підприємств, в тому числі Миколаївського портового елеватора та Одеського зернового терміналу.

Усі контактні реквізити, закупівельні ціни та іншу додаткову інформацію щодо програми спотових закупівель можна переглянути тут.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"





Схожі новини
  • Авансовий платіж за форвардними контрактами на зерно зріс до 1 тис. грн за тонну
  • ДПЗКУ продовжує укладання договорів по закупівлі зерна врожаю 2018 року
  • ДПЗКУ здатна забезпечити до 15% потреб внутрішнього ринку
  • Державна зернова корпорація прийняла на зберігання 1,7 млн ​​тонн зерна
  • Державна продовольчо-зернова корпорація виготовила понад тисячу тонн пластівців

  • Додати комментар
    Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.