Аграрний тиждень. Україна
» » В Україні залишилося дуже мало вільних земель
» » В Україні залишилося дуже мало вільних земель

В Україні залишилося дуже мало вільних земель


В Україні залишилося дуже мало вільних земельВ Україні майже не залишилося вільних, придатних для розподілу земель. Про це заявив заступник голови ради Асоціації «Земельна спілка України» Андрій Мартин телеканалу «Київ», повідомляє kyivtv.com.ua.

Нагадаємо, що Міністерство юстиції України презентувало четвертий відеоролик із серії інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю».

Андрій Мартин нагадав, що коли в Україні на початку 90-х років починалася земельна реформа, то була запроваджена безоплатна приватизація земель. І кожен громадянин України й зараз може отримати абсолютно безкоштовно із земель державної або комунальної власності кілька земельних ділянок різного цільового призначення.

Проте земельна реформа триває вже 27-й рік, і вільних, придатних до розподілу земель майже не лишилося. Тому той, хто хоче отримати земельну ділянку, спершу має знайти вільний шматок землі, – сказав експерт.

Саме тут, за словами Андрія Мартина, українці стикаються з проблемою, адже у звичайного громадянина немає інформації про те, де є вільні землі. Доступ до таких відомостей, у кращому випадку, можуть мати чиновники земельних органів або посадові особи органів місцевого самоврядування. 

 

https://agropolit.com

Схожі новини
  • Названо основні ризики розпорядження уряду про передачу с/г земель громадам
  • У держвласності залишиться 6 млн. га земель
  • В.Янукович: влада зробить все, аби земельна реформа захищала інтереси людей
  • Закон про ринок земель - у Верховній Раді
  • Передбачає дієвий механізм запобігання спекуляціям

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.