"Нульовий Голод вимагає перетворення сільської економіки. Уряди повинні створювати можливості для нарощування інвестицій приватного сектора в сільському господарстві і займатися розширенням програм соціального захисту для вразливих груп, а також встановленням зв'язків між виробниками продовольства і міською місцевістю.”
Таку думку висловив Михайло Малков - координатор програм розвитку ФАО в Україні на засіданні круглого столу щодо Всесвітнього дня продовольства (WFD), що відбувся у Києві 6-го липня і пройшов під девізом «Ми зможемо досягти #НульовогоГолоду до 2030 року».
Він також зазначив, що у світі 80% людей, які потребують - живуть в сільських районах, де виживати людям вдається за рахунок сільського господарства, рибальства чи лісового господарства. Щодня по всьому світу величезна кількість чоловіків і жінок знаходяться в постійному пошуку їжі для того, щоб нагодувати своїх дітей. У світі, де продовольства виробляється набагато більше, ніж споживається, більш 815 мільйонів чоловік - а це 1 з 9 жителів планети - голодують щодня. Більш того кожен третій житель страждає від різного ступеня недоїдання.
"Викорінення голоду і недоїдання - одна з найважливіших завдань нашого часу. Наслідки недостатнього або неправильного харчування не тільки стають причиною страждань і погіршення здоров'я, а й гальмують прогрес у багатьох інших областях розвитку, таких як освіта та трудова діяльність”, - наголосив представник ФАО.
____________________________________________________________________________
Для довідки: У 2015 році світова спільнота схвалила 17 глобальних Цілей сталого розвитку для поліпшення життя людей до 2030 року. Мета 2 - «Нульовий голод» - містить обіцянку покінчити з голодом, забезпечити продовольчу безпеку, поліпшити харчування і сприятиме сталому розвитку сільського господарства. Дана мета є пріоритетною для Всесвітньої продовольчої програми ООН.