Аграрний тиждень. Україна
» » Рентабельність фабричних цукрових буряків зменшилась та складає 12,4%
» » Рентабельність фабричних цукрових буряків зменшилась та складає 12,4%

Рентабельність фабричних цукрових буряків зменшилась та складає 12,4%


Рівень рентабельності фабричних цукрових буряків у сільськогосподарських підприємствах України у 2017 році зменшився у двічі проти показників 2016 року і склав 12,4%, поінформував директор Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», академік НААН Юрій Лупенко, коментуючи оприлюднені нещодавно Державною службою статистики України дані щодо рівня рентабельності виробництва сільськогосподарської продукції в сільськогосподарських підприємствах.

За його словами, торік рівень рентабельності виробництва цукрових буряків став найнижчим за останні чотири роки. Тоді як у 2009 та 2011 роках він був утричі вищим – 37%, наголосив науковець.

При цьому у Чернігівській області рентабельність цукрових буряків сягнула торік рекордного рівня у 64,1%. Водночас у Житомирській, Київській, Миколаївській, Рівненській та Харківській областях виробництво цієї сільськогосподарської культури було збитковим.

Суттєве зменшення рівня рентабельності виробництва цукрових буряків негативно впливатиме на і без того невисоку зацікавленість сільгосппідприємств у їх вирощуванні, підсумував Юрій Лупенко.

 

http://www.iae.org.ua

 

Схожі новини
  • У 2018 році валова продукція рослинництва прогнозується на рівні минулого року – Юрій Лупенко
  • Агросектор продовжує встановлювати рекорди рентабельності
  • Рентабельність виробництва у рослинництві 2016 року очікується на рівні 48,9% – Інститут аграрної економіки
  • Підсумки 2015 року: Очікується зменшення рентабельності с\г виробництва
  • Рентабельність сільгоспвиробництва цього року зменшиться

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.