Аграрний тиждень. Україна
» » Ціноутворення на аграрному ринку на 28 липня
» » Ціноутворення на аграрному ринку на 28 липня

Ціноутворення на аграрному ринку на 28 липня


На засіданні Експертної ради (при Аграрному союзі України), проаналізувавши цінову ситуацію на світовому та внутрішньому ринках, експерти дійшли висновку, що:
- ціна на ячмінь в портах дійшла до відмітки в 1900 грн/т, а на лінійних елеваторах
1750 грн/т. Ціни на ячмінь підходять до прогнозованого максимуму при даних умовах експорту.
- ціни на пшеницю 1-2 класу продовжують зростати і мають значну перспективу росту.
Середньозважена ціна внутрішнього попиту (переробка) 1800-1850 грн./т. В окремих випадках ціна на пшеницю 2 кл. доходить до 2050 грн/т.
- ціна 3 кл на внутрішніх елеваторах – 1600 грн/т і продовжує зростати.
- ціна на фуражну пшеницю за попередній тиждень зросла на 30-50 грн./т. (1400-1450 грн/т на внутрішніх елеваторах). Це зумовлено світовою тенденцією, зростанням ціни на кукурудзу. Експерти відмічають залежність ціни на фураж від ціни на кукурудзу і попит на неї. Тому цінові тенденції на фуражну пшеницю збережуться до початку збирання кукурудзи (вересень місяць).
- ціна на жито тримається на рівні ціни пшениці 2 кл.
- ціна на ріпак стабілізувалася. Середньозважена ціна попиту грн./т 4900-4950 EXW; 5000-5150 CPT. В світі ріпаку не вистачає (попит перевищує пропозицію).

Інформаційний бюлетень НЕЗАЛЕЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ЕКСПЕРТНОЇ РАДИ ЩОДО ЦІНОУТВОРЕННЯ НА АГРАРНОМУ РИНКУ видається щочетверга і розміщується на сайтах Аграрного союзу України (www.auu.org.ua), Сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Козацький зерновий союз» (www.kzc.org.ua), Консалтингової Агенції ААА (www.aaa-ago.com), а також друкуватимуться в «Біржовому віснику» Київської агропромислової біржі «Київагропромбіржа» і всеукраїнській діловій газеті «Аграрний тиждень. Україна».

Схожі новини
  • Незалежна Експертна Рада: Ринок боїться "адмінзаходів" Уряду України"
  • Експертна рада обговорила стан цін на агроподукцію
  • Експертна рада інформує
  • Утриматися від продажу зерна
  • ВІТЧИЗНЯНИЙ РИНОК СІЛЬГОСПКУЛЬТУР

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.