Про це заявила директор з персоналу Групи компаній «Укрлендфармінг» Наталія Романенко в коментарі «Обозревателю».
За даним компанії через трудову міграцію за різними даними за межами країни працює від 2 до 5 млн чоловік.
«Наш бренд роботодавця досить сильний завдяки можливостям, які ми створюємо для персоналу компанії: розвиватися професійно, будувати кар'єру, можливість реалізувати свій потенціал в цікавих проектах та ін», — пояснює Наталія Романенко.
При цьому в «Укрлендфармінг» відзначають: трудову міграцію також відчули на собі, а щоб глобально виправити ситуацію, необхідно створювати державну стратегію розвитку АПК. Серед завдань держави, на думку Романенко: розвивати сільські громади, підтримувати інфраструктуру села, розвивати лідерство і малий бізнес в селах, щоб утримати людей не тільки від трудової міграції, а й в інтересах агробізнесу стримати урбанізацію (міграцію людей в місто) хоча б на деякий час.
«Нам потрібне сильне, освічене і розвинене підприємництво в країні. Самі роботодавці повинні створити всі умови для працевлаштування та розвитку персоналу. Ми не повинні стояти осторонь, чекаючи результатів. Співпрацюючи з навчальними закладами, з державою і з іншими роботодавцями, ми повинні створювати платформи для розвитку освіти, обміну досвідом, створення нових робочих місць і розвитку економіки в цілому», — відзначають в компанії.
Довідка:
Група компаній «Укрлендфармінг» — один з європейських лідерів сільськогосподарського виробництва, що управляє найбільшим в Україні банком чорноземів. На 400 підприємствах компанії в 600 населених пунктах України працює близько 30 тис. чоловік. Агрохолдинг експортує свою продукцію в 40 країн світу і є одним з найбільших платників податків України.
agravery.com