Про це розповів сам Герега, передає AgroPolit.com.
За оцінками Гереги, у 2019 році інвестиції в агронапрям «Епіцентр-К» сягнуть декількох мільярдів гривень.
«2 мільярди. Але це — мінімум. Восени можна буде сказати більш чітко», — пояснив він.
Він також розповів, які напрями для компанії будуть ключовими на цей рік.
«Сьогодні питання про кількість землі ( нарощування зембанку. — Авт.) не є настільки актуальним. Важливішим є інше: як ефективно цією землею розпоряджатися? Ми не хотіли б займатися тільки рослинництвом. Зараз перебуваємо в пошуках правильного шляху щодо переробки. Рослинництво на певному рівні відлагодили. Сьогодні ми контролюємо близько 120 тис. га землі. Але в розробці у нас близько 30-35 тис. га, які ми реально можемо долучити до нашого земельного банку. Ми будуємо гігантське елеваторне господарство – цього року зведемо 1 млн т сховищ», — розповів він у ексклюзивному коментарі для AgroPolit.com.
Як уточнив Олександр Герега, наразі головна проблема для всіх аграріїв — вартість залучених кредитів і цю проблему потрібно вирішувати на рівні держави. На його думку, позитивним кроком у цьому напрямку є те, що держава минулого року започаткувала програму компенсації вартості придбання української с/г техніки для аграріїв, але це тільки один з елементів потрібних дій. Він додав, що за цією програмою його компанія отримала таку компенсацію у 2018 році в сумі 27 млн грн при закупівлі українського обладнання для будівництва елеваторів.
«Хтось розпускає плітки, що ми отримуємо з бюджету дотації. Це не дотація, а наша винагорода за те, що ми просуваємо українського виробника», — підсумував він.
Нагадаємо, що раніше він повідомив про плани підконтрольної йому компанії збільшити земельний банк до 150 тис. га на кінець 2019 року.
agravery.comИспользование специальной техники для сельскохозяйственных задач позволяет повысить качество и сохранность сухих
Докладніше