На карті зображено об’єми виробництва молока екстраґатунку по регіонах, передає прес-служба асоціації.
«Молочна карта України — це аналітично-інфографічний доробок Асоціації виробників молока, створений за сприяння USAID. Основна ціль даної карти — показати, що в Україні є якісне молоко і з кожним роком його обсяг зростає. Робота над створенням карти тривала місяць. А сама ідея народилася в результаті діалогу з іноземними колегами. Після того, як ми почули їх бачення про те, що якість молока в Україні на досить низькому рівні. Доля правди в цьому є, але в останні роки вітчизняна молочна галузь зробила значний стрибок в покращенні якісних та технологічних параметрів виробництва молока і про це варто говорити», — повідомила аналітик АВМ Яна Музиченко.
Також на карті наглядно зображено об’єми виробництва промислового молока по регіонах.
«Ще однією нашою задачею було показати, в першу чергу іноземним організаціям та компаніям, що ота статична цифра продуктивності в Україні не 6000 кг/голову (а вразі аналізу продуктивності корів з урахуванням господарств населення — не більше 4500 кг/голову), а більше 8000 кг/голову. До прикладу, середня продуктивність в господарствах Асоціації виробників молока складає 8600 кг. При цьому є господарства в яких продуктивність перевалює за 11 000 кг/голову», — йдеться в повідомленні.
Варто підкреслити, що на карті зазначено ТОП-10 найпродуктивніших господарств АВМ. Окрім того, молочна карта містить статистичні дані щодо експорту українських молокопродуктів, основні факти про молочний ринок України та ін.
Нагадаємо, компанія Villa Milk ввела в експлуатацію молокопереробний завод у селі Каташин Вінницької області.
agravery.com