Про це повідомив заступник директора «Аскет Шиппінг» з регіонального розвитку Андрій Харченко, інформує прес-служба.
«Компанія отримала можливість з травня вести накопичення зернових вантажів в Запоріжжі в критому складі ємністю одноразового зберігання близько 2 тис. тонн, розташованому безпосередньо на території річкового терміналу компанії», — розповів він.
Якісний прийом вантажу з автомашин і видача його на водний транспорт буде забезпечена сучасним ваговим обладнанням і сертифікованою лабораторією.
«Звичайно, це змінює наш статус. Якщо раніше ми перевалювали зерно тільки за прямим варіантом, то тепер будемо займатися ще й накопиченням вантажів. — сказав Харченко. — "Біль" річкового ринку — в тому що флоту поки мало і суду повинні оброблятися швидко. На річці часто доводиться зерно довше чекати, чим вантажити. Коли у нас заздалегідь буде накопичена суднова партія, стивідори зможуть оперативно подати вантаж на борт судна, а це нова якість обробки. Наші клієнти отримають перевагу, тому що швидка обробка означає, що і фрахт може бути дешевше.
Також, на причалі встановлюється друга суднонавантажувальна машина.
Заступник директора «Аскет Шиппінг» акцентує, що крім більшої швидкості обробки вантажів, клієнти отримають і інші переваги.
«Наприклад, клієнтові може не знадобитися везти вантаж спочатку на елеватор, а потім з елеватора на причал. Створюємо можливість відразу завезти зерно на склад і вже з терміналу, як від точки прийому/видачі, виконувати відправку вантажу. Ми створюємо додаткові можливості для наших клієнтів, тим самим підвищуючи їх конкурентоспроможність на ринку», — підкреслив Харченко.
Довідка:
ТОВ «Аскет Шиппінг» (створена в 2007 році) працює в Бердянському, Маріупольському, Миколаївському, Одеському та Херсонському морських портах. Миколаївська філія ТОВ «Аскет Шиппінг» працює з 2014 року. У 2017 році Миколаївський філіал вів обробку вантажів в двох морських портах регіону — «Ольвія» та Миколаївському морському порту. Потужності Миколаївської філії «Аскет Шиппінг» з одноразового зберігання зерна становлять 100 тис. тонн.
agravery.com