Аграрний тиждень. Україна
» » На Полтавщині фахівці Держпродспоживслужби викрили нелегальні рибопереробні цехи
» » На Полтавщині фахівці Держпродспоживслужби викрили нелегальні рибопереробні цехи

На Полтавщині фахівці Держпродспоживслужби викрили нелегальні рибопереробні цехи

У квітні 2019 року фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно з представниками СБУ у рамках кримінального провадження провели спільні позапланові заходи в смт. Градизьк Глобинського району Полтавської області.

У ході заходу виявлено трьох не зареєстрованих підприємців, які здійснювали господарську діяльність з переробки та збуту риби без наявних експлуатаційних дозволів. 

Господарська діяльність із переробки риби здійснювалася в антисанітарних умовах, з порушенням технологічних процесів, температурних режимів зберігання та товарного сусідства.

Фахівці Держпродспоживслужби вилучили  майже 97 тонн риби та рибопродуктів: плотва, лящ, густера, короп, сазан, судак, ікра карася тощо.

Під час перевірки фахівцями відібрані зразки сировини та готової продукції для проведення лабораторних досліджень на показники безпеки.

За рішенням головного державного інспектора та головного державного ветеринарного інспектора Полтавської області тимчасово припинено виробництво та обіг харчових продуктів.

             Ситуація перебуває на контролі у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області та правоохоронних органів.

Схожі новини
  • 12.04.2019 на Херсонщині відбудеться круглий стіл щодо ціноутворення при реалізації медпрепаратів в рамках урядової програми «Доступні ліки»
  • Держпродспоживслужба та Національна поліція Херсонщини спільно протидіють незаконній стихійній торгівлі
  • Промисловий вилов риби в Україні у 2018 зріс на майже 8%
  • За порушення законодавства в сфері безпечності харчових продуктів рибопереробне підприємство притягнуто до відповідальності
  • На Черкащині за січень виловили 30 тонн риби

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.