Опитувальник з біобезпеки, який допоможе з’ясувати рівень захищеності свиногосподарства від проникнення збудників захворювань розробили фахівці Асоціації «Свинарі України» спільно з експертами Університету Пердью (США) за сприяння USDA (Мінагрополітики США).
Опитувальник — інтерактивний. За результатами відповідей і відповідно отриманих за них балів система визначає рівень біобезпеки (низький, задовільний, добрий та високий) та генерує звіт з індивідуальними рекомендаціями, які можна завантажити й роздрукувати.
Перевірити захищеність свого господарства можна за посиланням //pigua.info/uk/questionnaire/questionnaire/index
Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація. Дата створення —14 липня 2011-го. Наразі АСУ об'єднує 39 господарств, які забезпечують 41% промислового виробництва свинини в Україні. Основною ціллю Асоціації є захист прав та інтересів підприємств у галузі свинарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій.
Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» — одна з наймасштабніших галузевих подій не лише в Україні, але й за її межами. Майданчик для відвертої розмови про все, що стосується вітчизняної галузі свинарства. Серед учасників — свинарі, кращі українські та закордонні фахівці у царині свинарства, представники держави, експерти міжнародних організацій. Цього року захід відбудеться 4 червня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл». Організатори заходу — Асоціація «Свинарі України», Всеукраїнська Аграрна Рада й агроконсалтингова компанія DYKUN.
Использование специальной техники для сельскохозяйственных задач позволяет повысить качество и сохранность сухих
Докладніше