Аграрний тиждень. Україна
АТУ»Новини»Модель ринку землі в Україні презентують у серпні
АТУ»Новини»Модель ринку землі в Україні презентують у серпні

Модель ринку землі в Україні презентують у серпні

12 серпень, Розділ Новини, переглядів 2 586

Модель ринку землі в Україні можуть представити до кінця серпня. Про це заявив радник заступника голови Офісу президента Денис Малюська, ппередає agroreview із посиланням на AgroPolit.com.

Він зазначив, що наразі тривають консультації із експертами та фахівцями галузі.

«У нас дуже жорсткі строки. Якщо ми хочемо запускати ринок землі у 2020 році, нам потрібно починати навіть не сьогодні, а позавчора. Ми не збираємся просто запустити ринок, ми маємо виконати величезну підготовчу роботу, яку не зробили протягом минулих років», — зазначив Малюська.

Також у Зеленського додали, що є велика ймовірність того, що ринок відкриють як для фізичних, так і юридичних осіб.

З економічної точки зору, підстав відкривати ринок землі тільки для фізичних осіб немає сенсу", — констатував Малюська.

Нагадаэмо, що Ірина Паламар озвучила передумови, які мають бути створені для відкриття ринку землі.

Теґи Ринок землі Ірина Паламар Джерело: Usba.com.ua





Схожі новини
  • Модель ринку землі презентують у серпні — Офіс Президента
  • Нардепи запропонували 4 варіанти поетапного відкриття ринку землі в Україні
  • ВР сьогодні не розглядатиме законопроект про ринок землі, - Єфремов
  • 16 тис. агропідприємств можуть бути викинуті з ринку землі – експерт
  • МЕРТ закликає зняти земельний мораторій і дає свою модель вільного земельного ринку

  • Додати комментар
    Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.