Аграрний тиждень. Україна
» » Аграрний дайджест від Єнота-агровіра (19.08.2019-24.08.2019)
» » Аграрний дайджест від Єнота-агровіра (19.08.2019-24.08.2019)

Аграрний дайджест від Єнота-агровіра (19.08.2019-24.08.2019)


.... Україно, Україно, після далечі доріг, вірне серце твого сина, я кладу тобі до ніг! Упс, я так заспівався і навіть не привітався із моїми вірними читачами!  Вітаю, мої любі! І ще раз вітаю вас із нашим святом, нашої єдиної та неповторної країни! Єнот-Партіот навіть у свято на роботі, а це означає, що чергове суботнє чтиво для вас - готове.

Цифра тижня №1: 11 млн грн.Таку суму невідомі вивели з рахунків кооперативу «Новоселицький» 

Цифра тижня №2:  500 тис. т. Цей обсяг цукрозамінників у еквіваленті їдять в Україні щорічно

Цифра тижня №3: понад €500  млн. Приблизно стільки за 5 років отримала інвестицій біоенергетика України

Приплив я своєю баржею із смугастим вантажем до Києва, тож  поїсти вистачить, а от чи експортуватимемо солодку ягоду - я не впевнений. А тут виявляється у вас  новин не на тиждень а як мінімум на три, і то  мало буде. По-перше, у ВР зареєстрували законопроект про ринок землі, а аграрії закликають Зеленського заборонити продаж сільгоспземель іноземцям, а от радник практики аграрного та земельного права ЮФ TOTUM Ірина Чепурнова ставить цю ініціативу під сумнів. Тим часом вартість землі зростає, а Кіровоградщина взагалі  стала лідером за вартістю оренди гектара держземель. Втім, робота аграрія стає все небезпечнішою і у це у прямому сенсі слова - адже випадки крадіжок врожаю і навіть нападів і вбивств агровиробників  стають, як це не прикро чути, звичною справою - от і цього тижня  напасть сталась із моїм товарищем, фермером з Чернігівщини. А от як себе захистити і у чому причини нападів - читайте детальніше тут:  Фермер як мішень: чому вбивства аграріїв стаються все частіше і як цьому зарадити.  Та й пожежі у лісах завдають матінці-природі просто непоправної шкоди. Шось воно так страшно стає і за поля і за ріпачок, що тут уже варто не вантажі страхувати а своє хутро, чи то пак життя. Скільки коштуватиме аграрію осіння посівна у 2019 році – інфографіка та чому не вистачає добрив для роботи у полі знає тільки Бог та журналісти Agravery.сom. Тим часом, депутати на проблеми насущні не звертають уваги, а у авральному режимі ділять крісла у міністерствах - уже названі і нові кандидатури для Мінагропроду.

Коментар Єнота: Так, я не пойняв. Чому у тому переліку Єнота нема? Хто, як не я працює у поті морди і строчить для вас тексти щотижня? Та я вже на 5 міністрів наробив!

До речі, а чи знали ви, такий факт, що український експорт майже наполовину складається з агропродукції - тепер будете ще більшими розумняшками!  І ще два промовистих факти - по-перше незважаючи на постійні заяви про падіння поголів`я ВРХ нашу тваринницьку продукцію цього тижня відвантажили до Лівану, по-друге, європейці, наймовірніше, уже незабаром ласуватимуть нашою бульбою

Коментар Єнота: Тільки треба тих темних європейців спочатку навчити справжні, українські деруни готувати. А не якийсь  там  "Драніііікііі" як люблять їх обзивати росіяни. 

Але не переживайте, картоплі усім вистачить, а от попит на свіжі салати та зелень значно перевищує пропозицію. Зрозуміло, що хочеш їсти не тільки добре, а й корисне для здоров`я, тим більше, що у українців з`явилась така можливість - варто лише розшифрувати етикетку у супермаркеті.

Якщо хочете знати всю найактуальнішу інформацію про ціни на зернові та овочі - наші моніторинги завжди до ваших послуг!

ТОП-3 най-найкращі тексти тижня:

Вона - агроном. Правила життя Галини Радзіцької, категорійного менеджера Corteva Agriscience

Жінка в агро – це не берегиня і не виключно технічний робітник. Вона хороший фахівець на будь-якій ланці і успішно конкурує з чоловіками, в тому числі на керівних посадах. 

Андрій Касьян: BASF розглядає можливості створення власного виробництва пестицидів в Україні

Півтора місяці тому, вперше за всю історію існування компанії BASF, підрозділ агрорішень в Україні, Молдові та країнах Кавказу очолив українець. Андрій Касьян у інтерв’ю для Agravery.com розповів про підсумки 2018 року, новинки на 2020 рік та про те, як вплинуть обмеження ЄС щодо використання діючих речовин в Україні.

(Не) Влипнути: як не купити підробку замість меду?

Як обрати натуральний мед? Відповідь на це питання можна звести до двох порад - покладайтесь на здоровий глузд і купуйте мед безпосередньо у пасічника. 

Ну що, все дочитали?? Тоді я побіг - мені ще головним парадом країни керувати сьогодні, а то куди ж вони без свого Єното-Головнокомандувача? Люблю вас донестями!

agravery.com

Схожі новини
  • Невідомі вивели з рахунків кооперативу «Новоселицький» понад 11 млн грн
  • Аграрний дайджест від Єнота-агровіра (01.07-05.07.2019)
  • Аграрний дайджест від Єнота-агровіра (11.03-15.03.2019)
  • Аграрний дайджест від Єнота-агровіра (04.03-07.03.2019)
  • Аграрний дайджест від Єнота-агровіра (25.02-01.03.2019)

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.