Аграрний тиждень. Україна
» » Україна та Литва розвиватимуть співробітництво у сфері захисту споживачів
» » Україна та Литва розвиватимуть співробітництво у сфері захисту споживачів

Україна та Литва розвиватимуть співробітництво у сфері захисту споживачів
В Україні з візитом перебуває делегація Державної служби Литовської Республіки з питань захисту прав споживачів. Це перший візит компетентного органу у сфері захисту прав споживачів Литви до нашої держави.

У рамках свого перебування в Україні литовських колег у Держпродспоживслужбі прийняли т.в.о. Голови Ольга Шевченко, заступник Голови Анна Андрущак, директор Департаменту захисту споживачів Олексій Квасніцький.

Члени литовської делегації ознайомилися з функціями і повноваженнями Держпродспоживслужби в сфері захисту споживачів та презентували підходи до організації цієї роботи у своїй країні.

Учасники обох сторін заявили про намір розвивати співробітництва в сфері захисту прав споживачів та ринкового нагляду, обговорили перспективи подальшої співпраці, а також висловили взаємне прагнення щодо обміну досвідом у реалізації законодавства у сфері захисту прав споживачів та ринкового нагляду в Україні та Литві.

Схожі новини
  • Делегація Держпродспоживслужби відвідала Берлін
  • На Херсонщині обговорять вимоги законодавства у сфері захисту споживачів, реклами, метрології та метрологічної діяльності
  • На Тернопільщині Держпродспоживслужба та громадськість обговорили проблеми дотримання вимог законодавства з питань захисту споживачів
  • Держпродспоживслужба та громадськість обговорили проблеми дотримання вимог законодавства з питань захисту споживачів
  • На Херсонщині відбудеться семінар щодо вимог законодавства України в сфері захисту споживачів

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.