Аграрний тиждень. Україна
» » Україна може отримати рекордний урожай зерна, але за однієї умови
» » Україна може отримати рекордний урожай зерна, але за однієї умови

Україна може отримати рекордний урожай зерна, але за однієї умови


Цього року за умови збереження сприятливих погодних умов Україна може отримати рекордний врожай зернових культур - понад 70 млн тонн.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на УНІАН, про це розповіла начальник відділу агрометеорології Укргідрометеоцентру Тетяна Адаменко.

https://www.unian.net/"В цілому в 2019 році були сприятливі погодні умови, і урожай абсолютно всіх культур зібраний на рівні минулого року. Зокрема, для кукурудзи роль відіграє не тільки погодний фактор, але і технології, і сорти. Кукурудза випереджає за врожайністю минулий рік, якість її теж непогана. Соняшник і соя на рівні минулого року або трохи нижче. Але загальний валовий збір - вже вище минулого року, при цьому зібраний ще не весь урожай. Цілком імовірний черговий рекорд - за 70 млн тонн", - сказала вона.

Крім того, експерт зазначила, що умови для збиральної кампанії також були сприятливими, оскільки не було дощів, а жовтень виявився теплим. Але при цьому погодні умови для сівби озимих культур по Україні були нерівномірними.

proagro.com.ua

Схожі новини
  • З початку 2019/20 МР Україна експортувала понад 15 млн тонн зерна
  • ПРОГНОЗ: Літня спека завадить Україні отримати рекордний урожай пшениці
  • Урожай зернових в Україні складе 60 млн т, - прогноз УКАБ
  • Збір врожаю розпочався на 3 тижні раніше
  • Україна зібрала найбільший врожай за всі роки незалежності

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.