Аграрний тиждень. Україна
» » Інна Мєтєтлєва провела чергову зустріч з асоціаціями щодо актуальних питань сільськогосподарської галузі
» » Інна Мєтєтлєва провела чергову зустріч з асоціаціями щодо актуальних питань сільськогосподарської галузі

Інна Мєтєтлєва провела чергову зустріч з асоціаціями щодо актуальних питань сільськогосподарської галузі


Інна Мєтєтлєва провела чергову зустріч з асоціаціями щодо актуальних питань сільськогосподарської галузі

18 листопада відбулася зустріч заступниці Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Інни Мєтєлєвої з профільними асоціаціями щодо підтримки садівництва та перевезення зернових.

Участь у заході взяли представники ГС «Органічна Україна», Української аграрної конфедерації, Української зернової асоціації, Всеукраїнської асоціації сільськогосподарських підприємців, ГС «Укрсадвинпром», Американської торговельної палати, асоціації хмелярів України, асоціації «Укрпиво», асоціації «Рисисте конярство України», асоціації звірівників України.

Так, було обговорено можливість розширення напрямів державної підтримки галузі садівництва, виноградарства та хмелярства на 2019/2020 рік. Зокрема, представниками «Укрсадвинпром» запропоновано додати до переліку компенсацію затрат за спорудження шпалер та будівництво систем краплинного зрошення для насаджень багаторічних культур. Крім того, представниками асоціації запропоновано додати напрям підтримки виробників органічної продукції та розширити перелік холодильного обладнання і обладнання для переробки виноробної та ягідної продукції, яке підлягає компенсації.

Наступною темою дискусії стало питання перевезення зернових, зокрема, щодо розподілу вагонів-зерновозів. Так, для покращення ефективності перевезень зерна Всеукраїнською асоціацією сільськогосподарських підприємців запропоновано: розробити Укрзалізницею та оприлюднити графіки руху вантажних поїздів по всім відкритим станціям на весь рік, а також до початку збору врожаю оприлюднити помісячні тарифи на весь рік.

На основі пропозицій та обговорень до кінця тижня буде сформована спільна позиція міністерства та профільних асоціацій.

ІЦ УАК за матеріалами minagro

agroconf.org

Схожі новини
  • В Україні працюють над підвищенням рівня екологічності с/г техніки
  • В Україні працюють над підвищенням рівня екологічності сільгосптехніки
  • В Україні розвиватимуть хмелярство
  • Рекакція бізнесу на Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення справедливих умов для реалізації сільгосппродукції та підтримки безпосередніх сільгосптоваровиробників (2527від 02.04.2015)
  • Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством аграрної політики та продовольства України і суб’єктами господарювання – експортерами зерна

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.