Аграрний тиждень. Україна
» » Україна та ЄС офіційно схвалили Всеохоплюючу Стратегію СФЗ
» » Україна та ЄС офіційно схвалили Всеохоплюючу Стратегію СФЗ

Україна та ЄС офіційно схвалили Всеохоплюючу Стратегію СФЗ
18 листопада 2019 року в м. Брюссель (Королівство Бельгія) відбулось четверте засідання Підкомітету Україна-ЄС з управління санітарними та фітосанітарними заходами Комітету асоціації в торговельному складі.

До складу української делегації були увійшли т. в. о. Голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко, начальник Управління міжнародного співробітництва Держпродспоживслужби  Олена Курята, представники Мінекономрозвитку, Кабінету Міністрів України, Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, Представництва України при ЄС.

У рамках засідання сторони обговорили поточні питання у сфері СФЗ, у тому числі наближення законодавства, епізоотичну ситуацію, питання двосторонньої торгівлі, технічної допомоги.

Разом з цим, сторони підписали рішення Підкомітету стосовно схвалення Всеохоплюючої Стратегії СФЗ, яка оновить Додаток V Угоди про асоціації з ЄС «Всеохоплююча стратегія імплементації Глави IV (санітарні та фітосанітарні заходи)».

З матеріалами засідання можна буде ознайомитись найближчим часом після узгодження зі Стороною ЄС в розділі «Міжнародне співробітництво» - «Європейська інтеграція».

Схожі новини
  • Уряд схвалив Всеохоплюючу стратегію імплементації санітарних та фітосанітарних заходів
  • Уряд дав згоду на схвалення Всеохоплюючої стратегії імплементації санітарних та фітосанітарних заходів, передбачених Угодою про асоціацію з ЄС
  • Держпродспоживслужба та Єврокомісія обговорили поточні питання двостороннього співробітництва в частині СФЗ
  • Україна та Польща обговорили співробітництво у сфері сільського господарства
  • Володимир Лапа бере участь у засіданні робочих груп з питань технічних бар’єрів у торгівлі та стандартизації в рамках Діалогу Україна-ЄС

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.