Аграрний тиждень. Україна
» » «Вплив ЄС на політичні процеси в Україні послабить наш експортний потенціал» - Ірина Паламар
» » «Вплив ЄС на політичні процеси в Україні послабить наш експортний потенціал» - Ірина Паламар

«Вплив ЄС на політичні процеси в Україні послабить наш експортний потенціал» - Ірина Паламар


В ЄС заявили, що якщо ми не приймемо законодавчі ініціативи щодо регулювання застосування антибіотиків у тваринництві, то експорт м’яса нам заборонять уже в 2022 році. Таким чином ЄС намагається захистити свої ринки.

Вже через 2 роки європейський союз може заборонити експорт із України продукції тваринництва. Про це заявив національний координатор FAO Віталій Башинський в рамках прес-конференції Всесвітнього тижня обізнаності про антибіотики “Стоп антибіотикорезистентності”. Він відзначив, що якщо Україна не прийме законодавчих актів щодо благополуччя тварин і антибіотикорезистентності, в 2022 році, коли вступить в дію новий регламент ЄС, експорт тваринницької продукції з України буде обмежений

«Європа, безперечно, дбає про біобезпеку своїх громадян, але вона у такий спосіб і захищає свої ринки, - коментує Ірина Паламар. -  Європейським виробникам не потрібна конкуренція, наприклад, щодо тієї ж курятини. Не можна заперечувати в цьому питанні і вплив європейських лобістів на політичні процеси в Україні, зокрема, на призначення очільника Держпродспоживслужби та інші керівні посади галузі. Європейські лобісти можуть поставити на цю посаду людину не компетентну, що, безумовно, призведе до послаблення нашого експортного потенціалу з ЄС, який сьогодні і так незначний через жорсткі квоти».

 

Теґи Ірина Паламар експорт в ЄС антибіотики Джерело: Usba.com.ua

Схожі новини
  • Держпродспоживслужба долучилася до обговорення питань антибіотикорезистентності
  • 22 листопада 2019 року пройде прес-конференція «СТОП Антибіотикорезистентності»
  • Форум з антибіотикорезистентності відбудеться у ході конгресу «Прибуткове свинарство»
  • З 2022 року ЄС може заборонити ввезення м'яса з країн, які не відповідають нормам
  • Президент Асоціації тваринників України Ірина Паламар призначена радником міністра АПК

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.