Аграрний тиждень. Україна
» » Смілянських школярів годували фальсифікованим маслом
» » Смілянських школярів годували фальсифікованим маслом

Смілянських школярів годували фальсифікованим масломДля харчування дітей у деякі смілянські школи потрапило фальсифіковане масло. Про це повідомили у Смілянському міськрайонному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області. Зразки продукту, як зазначено на упаковці, «Масла солодковершкового «Селянське» 72,5%  жиру  відібрано під час планових перевірок.

Згідно з експертним висновком Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби  в Полтавській області, де проводили експертизу,    масло за жирнокислотним складом не відповідає нормам (ISO 17678:2010), що є порушeнням ст. 32, 37 Закону України «Про основнi принципи та вимоги до бeзпeчностi та якостi харчових продуктiв».

За результатами проведеного розслідування встановлено, що постачальник у навчальні заклади Сміли реалізовував фальсифікований продукт, який був придбаний на одному із гуртових ринків у Черкасах. Згідно із маркуванням на упаковці продукт виготовив ФОП Мелешков В.В., м. Дунаївка Хмельницьої області. Утім, за інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області такого підприємця у реєстрі немає.

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області готують матеріали для передачі до правоохоронних органів.

Схожі новини
  • На Тернопільщині Держпродспоживслужба виявила фальсифіковану молочну продукцію
  • Держпродспоживслужби виявила фальсифіковане масло в ряді областей
  • На Кіровоградщині вилучено з обігу фальсифіковане масло
  • На Кіровоградщині Держпродспоживслужба виявила фальсифіковане масло в закладі оздоровлення та відпочинку дітей
  • На Вінниччині виявлено фальсифікат масла солодковершкового

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.