Обладнання європейського виробництва незабаром поповнить матеріально-технічну базу Красилівської цукроварні. Зокрема, закуплено та найближчим часом буде монтуватися 2 вакуум-апарати, які стануть основою впровадження 3-продуктової схеми виробництва цукру.
Про це повідомляє «A'SPIK Group» на своїй =68.ARAFIrV3XV4hnYGfwXZ9HVLh_KqWENocwLr2ZJ_dVrEY8gCBmQqNW46WDUL3ifHp-0XTr1CGcus_ee5HgnwL3edb4mJVyd9QROWZQG8LL3Muklx5owcxP8azf_lqxEJxkKA61YT7ke08ExJZC38jaZl9NavSnEW1CYHoDAAC0yiH69B-RBPdskXRgLMd3sBsWUlx0qX--i4hnjIPsLtfqNXWSjAYsG5NrlpjD9SrTTAS45yug3eEoXOPIxSioZ407u7-OGKx0e6jshe3vWJCncphiJR_X4z-2df4dywdjUmsA3SWiO4Vc90EljowM9nmPYj9FuY_4pO4SZ5QdfZ2quv1sKEzPonvww76vgPovA_dwzqve9Q3hA]Фейсбук-сторінці.
Раніше в Красилові використовувалася спрощена методика обробки цукрових буряків. Вона передбачала 2 фази вилучення кристалів цукру, відповідно, кормова меляса містила значну кількість солодких залишків.
Завдяки закупленим сучасним вакуум-апаратам вдасться значно збільшити ступінь вилучення цукру з сиропу. Циркулятори, передбачені їх конструкцією, примусово перемішуватимуть густу рідину. Зелена та біла патоки, утворені внаслідок фугування центрифугами, двічі проходитимуть повторну обробку, що дозволить уникнути втрат.
Обладнання, що їде з Європи, пройшло стартове робоче випробування на цукрозаводі м. Орадея (Румунія) та показало відмінні результати. Після доставки в Красилів та повноцінних монтажних робіт воно стане частиною лінії з виробництва білого золота краю.
Така реконструкція стала можливою завдяки згуртованим процесам цукрової галузі на Хмельниччині. Тріо цукрових заводів Групи компаній A’SPIK Group, об’єднавшись в мережу, збагачують один одного набутим досвідом та секретами ефективності.
Безумовним лідером з впровадження технологій є Старокостянтинівський завод, який використовує найсучасніші зразки обладнання та методики отримання солодкого продукту. Протягом останніх трьох років його наздоганяє Шепетівська цукроварня, адже з моменту входження до родини A’SPIK зазнала чималих змін на краще.
Красилівський завод, цьогоріч залучений до Групи компаній, також розпочав оновлення матеріально-технічної бази. І хоча сезон переробки солодкого кореня в 2020 році пройде повз підприємство, цей час раціонально буде використано на запровадження новацій.
ІЦ УАК за матеріалами УкрЦукорagroconf.org