Аграрний тиждень. Україна
АТУ»Новини»В Україні немає проблем із логістикою
АТУ»Новини»В Україні немає проблем із логістикою

В Україні немає проблем із логістикою

10 грудень, Розділ Новини, переглядів 1 835





Цього року в Україні підприємцям є на що жалітись: високі ціни на сільськогосподарську продукцію та форвардний дефолт. Але при цьому ніхто не нарікає на проблеми із логістикою.

Таку думку висловив президент Української зернової асоціації Микола Горбачьов під час онлайн-конференції Black Sea Region. Price Driving Forces 20/21.

«В останні роки, ми говоримо про те, як важко доставляти продукцію в порти та наскільки переповнені термінали. На сьогодні, ми не має зазначених проблем. Якщо в попередні роки відстань в 500 км займала два тижні залізницею, то зараз на це витрачається 3-4 дні. Тож в Україні покращилась логістична сфера, і сподіваюся, що надалі ситуація тільки покращуватиметься», — зазначає Микола Горбачьов.

Іванна Панасюк, AgroPortal.ua





Схожі новини
  • За 5 років врожай зерна в Україні може сягнути 113 млн т
  • Ризики коронавірусу для світової економіки недооцінені – президент УЗА
  • Чому елеватори є трендом – Микола Горбачьов
  • Зерно з України експортуватимуть через Білорусь
  • Микола Горбачьов: зростання виробництва зерна призведе до неможливості перевезення додаткових обсягів залізницею

  • Додати комментар
    Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.