Ера трансформації молочного сектору
Молочна галузь України розпочала активний процес трансформації - зміни у кліматі, геополітичній та політичній ситуації у світі підштовхують нас до розвитку та удосконалення.
Сучасний світ вимагає вміння швидко адаптуватися до змін, як при цьому залишатися ефективним гравцем молочного ринку – ці та інші актуальні питання будуть обговорені на XIV Міжнародному молочному конгресі 1-2 червня 2021 року.
ХІV Міжнародний молочний конгрес – це близько 70 % аграріїв молочного сектору, серед яких спеціалісти, ветеринари, технологи, менеджери, експерти галузі, представники влади, посольств, міжнародних організацій, фінансових установ, комерційних компаній, ЗМІ і багато інших.
Разом зі світовими та вітчизняними експертами буде обговорено нові виклики і можливості молочної галузі України, формування аграрної політики сектору, законодавчі зміни, ефективні інструменти адаптації до кліматичних змін та завдяки яким управлінським і технологічним рішенням молочно-товарна ферма стає рятівним колом для всього АПК, головним генератором соціальної стабільності на селі та наповнювачем місцевого і державного бюджету.
Представники влади, громадських об’єднань, міжнародних організацій, народні депутати, виступатимуть під час круглих столів та не оминуть увагою гострі, актуальні питання галузі тваринництва: відновлення роботи Мінагро, механізми державної підтримки і розвитку, ринок землі, національну програму розвитку галузі та багато іншого.
Всеукраїнська ветеринарна конференція об’єднає лікарів ветеринарної медицини з усієї України навколо профілактики, лікування незаразних, а також інфекційних та інвазійних хвороб у ВРХ, способів покращення ефективності відтворення корів.
Також спільно з нашими партнерами ми готуємо надзвичайно цікаві локації - спеціалізовану виставку по молочному скотарству та ярмарок-дегустацію від українських виробників молочної продукції «Смакуй Українське».
Організатори події: Асоціація виробників молока (АВМ), Всеукраїнська аграрна рада (ВАР), Міжнародна фінансова корпорація (IFC) та компанія Dykun.
ІЦ УАК за матеріалами dairycongress
agroconf.org
Подальший розвиток АПК потребує створення інноваційних технологій виробництва, післязбиральної обробки та зберігання
Докладніше