Аграрний тиждень. Україна
АТУ»Новини»Ізраїль та Україна планують розширювати співпрацю в галузі молочного тваринництва
АТУ»Новини»Ізраїль та Україна планують розширювати співпрацю в галузі молочного тваринництва

Ізраїль та Україна планують розширювати співпрацю в галузі молочного тваринництва

15 листопад, Розділ Новини, переглядів 1 093

Ізраїль та Україна планують розширювати співпрацю в галузі молочного тваринництва

Представники України та Ізраїлю обговорили стан і перспективи двосторонньої співпраці у сфері молочного тваринництва. Про це повідомляє прес-служба Посольства України в Державі Ізраїль.

«Відбулася онлайн зустріч Посольства України у Державі Ізраїль, української Асоціації виробників молока (АВМ) та ізраїльської Асоціації сприяння розвитку співпраці Ізраїль-Україна, СНД. Метою заходу було обговорення стану і перспектив двосторонньої співпраці у сфері молочного тваринництва», — йдеться в повідомленні.

Так, ізраїльську сторону було ознайомлено зі станом, перспективами розвитку і потребами галузі. Було наголошено на зацікавленості українських аграріїв у розширенні двосторонньої співпраці за такими напрямами:



модернізація поливних систем;



створення в Україні національного племінного центру;



комп’ютеризація молочних ферм;



експорт-імпорт комбікормів тощо;



будівництво у нашій країні кормових центрів;



переробка молочної продукції.

«Було домовлено опрацювати на початку 2022 року візит делегаціі АВМ в Ізраїль для детального опрацювання з релевантними ізраїльськими державними інституціями і приватними агрокомпаніями перспективних двосторонніх проектів у рамках визначених пріоритетних сферах», — наголосили у відомстві.

ІЦ УАК за матеріалами agravery

agroconf.org





Схожі новини
  • Ізраїль розглядає можливість взяти участь у проекті зі зрошення земель на півдні України
  • Полтавщина співпрацюватиме з провідними агарними компаніями Ізраїлю
  • Україна та Республіка Вірменія обговорили питання поглиблення двосторонньої співпраці в аграрній сфері
  • Україна та Казахстан розширять співпрацю у галузі тваринництва
  • Кутовий: Ізраїль є важливим партнером у нарощуванні експорту та питанні зрошення земель

  • Додати комментар
    Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.