Аграрний тиждень. Україна
» » Україна веде переговори з Туреччиною та ООН щодо експорту зерна - Зеленський
» » Україна веде переговори з Туреччиною та ООН щодо експорту зерна - Зеленський

Україна веде переговори з Туреччиною та ООН щодо експорту зерна - Зеленський


Україна веде переговори з Туреччиною та ООН щодо експорту зерна - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна веде переговори з Туреччиною та Організацією Об'єднаних Націй (ООН) щодо експорту українського зерна.

"Справді, ми зараз ведемо переговори з турецькою стороною та з ООН. Наші представники, які відповідальні за безпеку виходу з наших портів зерна... Прямо працюємо з генеральним секретарем Антоніу Гутеррешем. Але дуже важливий момент, щоб хтось гарантував безпеку кораблям тих чи інших держав, окрім росії, якій ми не довіряємо, які приходитимуть до нас для завантаження тієї чи іншої продовольчої продукції. Саме про це зараз ведеться розмова в Туреччині", - заявив Зеленський на брифінгу з прем'єр-міністром Швеції Магдаленою Андерсон у Києві, відповідаючи на питання журналістів

При цьому ООН, як зазначив глава держави, займає у цьому питанні лідерську позицію. "Вони, як нам здається, готові очолити цей процес", – сказав президент.

"З нашого боку не втрачаємо часу і працюємо над різними шляхами, як залізничними, так і річковими щодо експорту нашого зерна. Ми щодня збільшуємо експорт. Це не просто, складні умови", - додав Зеленський.

Зеленський нагадав, що наразі в країні заблоковано 22 млн тонн зерна.

ІЦ УАК за матеріалами Інтерфакс-Україна

agroconf.org

Схожі новини
  • Україна готова вивозити зерно лише під захистом держав, яким довіряє, – Володимир Зеленський
  • рф заблокувала в українських портах понад 20 мільйонів тонн зерна – Зеленський
  • Світ має допомогти Україні розблокувати морські порти, інакше слідом за енергетичною настане продовольча криза - Зеленський
  • РФ призупинила переговори щодо створення зернового пулу з Україною
  • За два тижні пролунає вирок для українського хліба

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.