Аграрний тиждень. Україна
» » Сінгапур відкрив для України ринок кормів для домашніх тварин
» » Сінгапур відкрив для України ринок кормів для домашніх тварин

Сінгапур відкрив для України ринок кормів для домашніх тварин


Сінгапур відкрив для України ринок кормів для домашніх тварин

Попри складні умови війни, МЗС спільно з Держпродспоживслужбою продовжує роботу над відкриттям нових ринків для українського експорту у світі, надаючи підтримку виробникам та усуваючи технічні перешкоди в торгівлі.

3 серпня українські виробники кормів для домашніх тварин отримали нові можливості для експорту до Сінгапуру. Відповідний сертифікат здоров’я на експорт був погоджений компетентними органами обох країн.

«Один з ключових пріоритетів роботи українських дипломатів в умовах війни – пошук нових можливостей для збільшення експорту українських товарів та послуг. Відтепер ринок кормів Сінгапуру, імпорт якого щороку становить понад 170 млн дол. США, став доступним для українських виробників, завдяки спільній роботі МЗС та Держпродспоживслужби. Відкриття нових ринків сприяє розвитку національної промисловості, стимулює створення нових робочих місць, а отже – робить нас сильнішими», – заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Ознайомитися з формою сертифіката можна на офіційному веб-порталі Держпродспоживслужби у розділі «Міжнародне співробітництво», рубрика «Сертифікати на експорт з України».

ІЦ УАК за матеріалами ДПСС

agroconf.org

Схожі новини
  • Українські виробники кормів для тварин отримали нові можливості експорту до Північної Македонії
  • Україна домовляється з Єгиптом про відкриття нових експортних ринків
  • Українські корми для домашніх тварин експортуватимуть до Боснії і Герцеговини
  • Катар відкрив ринок для українського меду та продуктів бджільництва
  • Ліберія відкрила ринок для українських виробників м’яса птиці

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.