Аграрний тиждень. Україна
» » Уряд врахував позицію бізнесу та відмовився від ідеї впровадження 10% імпортного збору
» » Уряд врахував позицію бізнесу та відмовився від ідеї впровадження 10% імпортного збору

Уряд врахував позицію бізнесу та відмовився від ідеї впровадження 10% імпортного збору


Уряд врахував позицію бізнесу та відмовився від ідеї впровадження 10% імпортного збору

Відповідний законопроект про запровадження 10% оподаткування на купівлю валюти для здійснення імпортних операцій не піде на розгляд Верховної Ради. Про це повідомляють джерела в парламенті.

Раніше Український союз промисловців і підприємців, а також Антикризовий штаб допомоги бізнесу наполягли на проведенні детальних консультації Мінекономіки, Мінфіну із бізнесом щодо введення додаткового збору.

«Є загроза збільшення сірого імпорту, неконкурентна перевага для бізнесу, що працює за кордоном і може користуватися там валютною виручкою, деяке збільшення вартості товарів для споживачів», - зауважили тоді в УСПП.

За 6 місяців війни та руйнування окупантами цивільної та виробничої інфраструктури низка промисловців втратили чи мають значні пошкодження обладнання. Для ремонту або ж заміни яких необхідні комплектуючі, сировина, котрі не виготовляються в Україні.

Якби додаткове оподаткування валютних операцій було введене, то ці мита неминуче лягли б на плечі кінцевого споживача, призвели до подорожчання імпортних та вітчизняних продуктів.

Відтак УСПП, Антикризовий штаб допомоги бізнесу, Об’єднання організацій роботодавців України закликали урядових партнерів не вносити зазначений законопроєкт в парламент.

ІЦ УАК за матеріалами УСПП

agroconf.org





Схожі новини
  • Асоціація “Союз птахівників України” виступила проти запровадження 10% збору на валютообмінні операції для купівлі імпортних товарів
  • Ухвалено закон про повернення оподаткування імпорту, що є одною з передумов для скасування переліку товарів критичного імпорту
  • УКАБ пропонує скасувати імпортний збір на насіння
  • Аграрні асоціації підтримують позицію Міндоходів щодо збереження пільгових умов оподаткування АПК
  • УСПП та Американська торговельна палата стали партнерами

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.