Аграрний тиждень. Україна
» » Зеленський назвав неприйнятними обмеження експорту зерна в країни ЄС
» » Зеленський назвав неприйнятними обмеження експорту зерна в країни ЄС

Зеленський назвав неприйнятними обмеження експорту зерна в країни ЄС


Президент України Володимир Зеленський розкритикував «протекціоністські заходи» сусідніх країн, які обмежують імпорт українського зерна та назвав їх «абсолютно неприйнятними».

Про це Зеленський сказав на спільній пресконференції з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн 9 травня, повідомляє CNN.

«На жаль, ми зіткнулися з проблемами там, де повинні були б й надалі бачити сильні ознаки солідарності, пропорційні загрозам, які існують сьогодні — це жорсткі і навіть брутальні, як на воєнний час, протекціоністські заходи з боку наших сусідів. Будь-які обмеження нашого експорту зараз є абсолютно неприйнятними, тому що вони не зміцнюють усіх нас у Європі, натомість вони зміцнюють можливості агресора», — зазначив Володимир Зеленський.

Фон дер Ляєн назвала цю тему «складною ситуацією» та пообіцяла створити спільну «координаційну платформу», щоб експорт зерна «знову повноцінно функціонував».

«Безпосереднім пріоритетом зараз є те, щоб транзит зерна проходив безперебійно та з мінімальними витратами за межі України до Європейського Союзу», — сказала президентка Єврокомісії.

https://elevatorist.com

Схожі новини
  • Зеленський: Час розширити «зернову ініціативу» на порти Миколаївщини
  • Зеленський: Без українського фермера неможливо гарантувати світову продовольчу безпеку
  • «Шляхи солідарності»: ЄС виділяє 1 млрд євро на експорт українських зернових
  • Україна веде переговори з Туреччиною та ООН щодо експорту зерна - Зеленський
  • На кредити для бізнесу під 3-5% планується виділити до 30 млрд грн, — Зеленський

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.