Центр гуманітарного розмінування оголосив конкурс на проведення конкурсного відбору на посаду директора Центру. Документи від осіб, які претендують на участь у конкурсі, приймаються з 21 вересня 2023 року до 18:00 07 жовтня 2023 року.
Претенденти на вакантну посаду повинні бути громадянами України, мати повну вищу освіту (рівень спеціаліста або магістра) та стаж роботи на керівних посадах не менше 5 років. Не можуть претендувати на посаду громадяни з непогашеною судимістю за вчинення умисного злочину, особи, обмежені судом у праві обіймати певні посади та займатися певною діяльністю чи притягнуті на підставі обвинувального вироку, що набрав законної сили, до кримінальної відповідальності за вчинення корупційного злочину. Також претендент не має бути звільнений протягом останніх п’яти років за окремими статтями Кодексу законів про працю.
Від кандидата на посаду директора Центру гуманітарного розмінування вимагаються, зокрема:
Повний перелік вимог та умови конкурсу – у доданому файлі.
Нагадаємо, бюджетна установа «Центр гуманітарного розмінування» створена рішенням Уряду 7 квітня 2023 року. Серед завдань Центру - збір та аналіз інформації, стратегічне планування, координація процесу та міжнародне співробітництво у сфері гуманітарного розмінування.
Управління поточною діяльністю Центру здійснюватиме директор, який призначається на посаду та звільняється з посади Державним секретарем Кабінету Міністрів України за поданням Наглядової ради Центру. Директор Центру гуманітарного розмінування відповідатиме за формування організаційної структури та робочих процесів Центру, та керуватиме колективом Центру у виконанні ключових завдань.
Наглядова рада затверджуватиме, зокрема, стратегічні напрями та плани діяльності Центру, контролюватиме їх реалізацією, та здійснюватиме контроль за фінансовою стабільністю Центру тощо.
До Наглядової ради Центру увійшли Координатор напрямку гуманітарного розмінування при Міністерстві економіки України Ігор Безкаравайний (обрано головою Наглядової Ради), заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олексій Соболев, керівник служби оперативних заходів Хорватського центру з розмінування Служби цивільного захисту Хорватії Давор Лаура, американський інвестор і філантроп Говард Баффет, директор Служби Інструменту зовнішньої політики ЄС Петер Вагнер.
Також зазначимо, що відбулося установче засідання секторальної робочої групи «Гуманітарне розмінування», покликаної стати єдиною платформою для комплексної координації між Урядом України та міжнародними партнерами за напрямом гуманітарного розмінування.
Учасники засідання погодилися з тим, що основними завданнями групи будуть:
Реалізація цих завдань спрямована на досягнення загальної мети групи - залучення необхідних ресурсів у сфері гуманітарного розмінування та максимізації ефективності їх використання.
Важливим аспектом роботи групи є те, що вона буде охоплювати саме гуманітарну складову взаємодії із партнерами. Військова співпраця не входить до мандату роботи групи.
Під час засідання було ухвалено Регламент роботи секторальної робочої групи (СРГ) з питань гуманітарного розмінування, як тимчасового консультативно-дорадчого органу Міністерства економіки України та тематичних підгруп у складі СРГ.
ІЦ УАК за матеріалами Мінекономіки
agroconf.org