Аграрний тиждень. Україна
» » Мінагрополітики та Світовий банк підписали Угоду про підтримку та відновлення сільського господарства України
» » Мінагрополітики та Світовий банк підписали Угоду про підтримку та відновлення сільського господарства України

Мінагрополітики та Світовий банк підписали Угоду про підтримку та відновлення сільського господарства України


Мінагрополітики та Світовий банк підписали Угоду про підтримку та відновлення сільського господарства України

Міністерство аграрної політики та продовольства України та Світовий банк підписали Грантову угоду Мультидонорського трастового фонду допомоги, відновлення, реконструкції та реформування України й Угоду про позику (Екстрений проект надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства України (ARISE)).

Документи підписали Міністр агрополітики Микола Сольський і Голова Представництва Світового банку в Україні Геворг Саркісян.

Реалізація «Екстреного проекту надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства України (ARISE)» передбачає надання Україні 700 млн доларів США на підтримку сільського господарства.

Гроші будуть спрямовані на реалізацію двох компонентів проекту ARISE:фінансове забезпечення програми «Доступні кредити 5-7-9» для с.-г. виробництва та харчової переробки;

надання грантової допомоги малим сільськогосподарським виробникам, а саме користувачам земельних ділянок і тим, хто спеціалізується на розведенні корів, кіз або овець.Реалізація проекту запланована на 2023 і 2024 роки.

Микола Сольський подякував за співпрацю та підтримку.

Сторони домовилися координувати спільні зусилля щодо підтримки українських агровиробників і відновлення сільськогосподарського сектору.

ІЦ УАК за матеріалами Мінагрополітики

agroconf.org

Схожі новини
  • Данія – один із прикладів ефективного та прибуткового сільського господарства в Європі та світі, - Микола Сольський
  • Японія допоможе фермерам Харківщини насінням соняшнику та кукурудзи, та виділяє 170 млн дол. на проекти екстреного відновлення
  • Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства: підсумки роботи та перспективи на наступний рік
  • У Мінагрополітики відбудеться підписання Меморандуму про співробітництво у сфері сільського господарства
  • Польща готова надати Україні експертну допомогу у впровадженні реформ

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.