Аграрний тиждень. Україна
» » Україна та Польща позиватимуться проти протестувальників, які блокують рух автотранспорту через кордон
» » Україна та Польща позиватимуться проти протестувальників, які блокують рух автотранспорту через кордон

Україна та Польща позиватимуться проти протестувальників, які блокують рух автотранспорту через кордон


Україна та Польща позиватимуться проти протестувальників, які блокують рух автотранспорту через кордон

Україна та Польща готують позови щодо відшкодування збитків, завданих блокуванням прикордонних автомобільних пунктів пропуску через мітинг польських перевізників.

Про це заявив віце-президент Асоціації міжнародних автоперевізників АсМАП Володимир Балін в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«Ситуація фактично критична, і на сьогодні ми говоримо про те, що маємо юридичну підтримку вже в Польщі. Адвокати отримали два завдання. Перше завдання - якнайшвидше розблокувати ситуацію. Друге завдання - з’ясувати, хто винен і хто буде сплачувати ці збитки. Ми над цим працюємо разом із нашими колегами», - сказав він.

Балін висловив упевненість, що ці позови будуть подані найближчим часом.

«Перевізники уже готують позови. І є польські юристи, які готові в Польщі ці позови подавати до страйкарів. Завтра ввечері (20 листопада, - ред) ми будемо мати інформацію стосовно дозволів (на блокування кордону, - ред.) - хто давав дозвіл, хто запитував, на яких підставах. І все це ляже в основу», - сказав він.

Нагадаємо, з 6 листопада польські перевізники розпочали блокаду руху вантажівок біля трьох найбільших пунктів пропуску на кордоні з Україною: “Корчова - Краківець”, “Гребенне - Рава Руська”, “Дорогуськ - Ягодин”.

Станом на ранок 19 листопада на кордоні з Республікою Польща спостерігалося скупчення близько 2900 вантажівок.

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з профільними асоціаціями та перевізниками створило штаб допомоги українським водіям, які більш як 10 днів залишаються заблокованими на кордоні з Польщею.

А Єврокомісія пригрозила Польщі покаранням за блокаду кордону.

ІЦ УАК за матеріалами Укрінформу

agroconf.orgСхожі новини
  • Україна цьогоріч вивозила 61% вантажів через Польщу
  • Український бізнес у Польщі здивований відсутністю реакції Варшави на блокування кордону
  • Блокування польськими перевізниками кордону ставить під загрозу «коридори солідарності» - позиція посла України у Польщі та Мінінфраструктури України
  • Польські перевізники перенесли початок блокади кордону з Україною на 6 листопада - Укрінформ
  • Знайдено рішення для розблокування пункту «Ягодин –Дорогуськ». Посол Зварич заявив, що блокування пункту пропуску в Дорогуську має політичне підґрунтя

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.