Аграрний тиждень. Україна
» » Ставки фрахту на перевезення зерна з портів Дунаю та Одеси знизилися
» » Ставки фрахту на перевезення зерна з портів Дунаю та Одеси знизилися

Ставки фрахту на перевезення зерна з портів Дунаю та Одеси знизилися


На минулому тижні ставки фрахту на перевезення зерна костерами з дунайських портів продовжили знижуватися. У глибоководних портах Одеси також спостерігалося послаблення ставок для хендісайзів та панамаксів.

Про це повідомила компанія ASAP.

Слід зазначити, що вже другий тиждень поспіль у напрямку східного Середземномор’я ставки для костерів та хендісайзів знаходяться майже на одному рівні – 26-28 USD/т та 27-28 USD/т відповідно  і для хендісайзів вони навіть трохи вище.

Станом на 18 квітня, ставки на перевезення кукурудзи костерами 6000 т з портів Рені та Ізмаїл у напрямку східного узбережжя Італії знизилися на 3 USD/т – до 30-32 USD/т. До Іспанії та Ізраїлю фрахт знизився на 2 USD/т – до 35-37 USD/т та 33-35 USD/т відповідно. До східного Середземномор’я фрахт знизився на 1-2 USD/т – до 26-28 USD/т. У напрямку Мармари та східного узбережжя Греції ставки опустилися на 1 USD/т – до 22-23 USD/т та 25-26 USD/т відповідно.

У сегменті хендісайзів у глибоководних портах Одеси ставки у напрямку Іспанії знизилися на 4-5 USD/т – до 29-30 USD/т. До Італії вони опустилися на 3-4 USD/т – до 28-29 USD/т, до середземноморського узбережжя Єгипту на 1-2 USD/т – до 27-28 USD/т. без змін залишився фрахт до Тунісу – 37-38 USD/т.

Фрахт на перевезення зерна панамаксами з глибоководних портів Одеси до Китаю знизився на 4 USD/т до 54-56 USD/т. Для фуражної пшениці фрахт у напрямку В’єтнаму також опустився на 4 USD/т до 52-54 USD/т.

Фрахт на перевезення кукурудзи баржами на Констанцу залишився на рівні 10-11 EUR/т. Для соняшнику ставки на Русе/Сілістра теж стабільні – 16-17 EUR/т.


Схожі новини
  • Ставки фрахту на перевезення зерна костерами з дунайських портів України продовжили знижуватися
  • Ставки фрахту на перевезення зерна костерами з дунайських портів України суттєво знизилися
  • Ставки фрахту перевезення костерами з Дунаю стабільні, для хендісайзів та панамаксів з Одеси – знизилися
  • Ставки фрахту на перевезення зерна з дунайських портів України переважно знижувалися
  • Ставки фрахту на перевезення зерна з дунайських портів України не змінилися, з портів Одеси ­— знижувалися

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.