Аграрний тиждень. Україна
» » Качка: Експорт до Китаю у квітні впав на 30% через зменшення поставок кукурудзи
» » Качка: Експорт до Китаю у квітні впав на 30% через зменшення поставок кукурудзи

Качка: Експорт до Китаю у квітні впав на 30% через зменшення поставок кукурудзи


Експорт з України у травні склав $3,3 млрд, фізичні обсяги експорту склали 12,2 млн т. Не зважаючи на те, що фізичні обсяги були менші на 6,9% у порівнянні з квітнем, вартість експорту є меншою лише на 0,5%, повідомив заступник міністра економіки — торговий представник України Тарас Качка.

«Це перш за все пов’язано із тим, що у травні традиційно зменшується експорт зернової продукції минулорічного врожаю. Так у травні цього року маємо експорт кукурудзи на 452 тис. т менше, ніж в квітні (3,6 млн т) та пшениці на 285 тис. т менше (1,6 млн т)», — зазначив він.

За його словами, експорт до Польщі зріс на 12% у порівнянні до квітня і склав $365,8 млн. Експорт до Китаю в травні був на 30% менший, ніж в квітні — $256 млн, це пояснюється тим, що основним експортним товаром до Китаю є кукурудза.

«Натомість експорт до Індії зріс на 85% — до $148 млн. Левова частка експорту в цю країну — соняшникова олія. Експорт цього товару у травні збільшився на 13,7% і склав 714 тис. т», — додав Качка.

https://latifundist.com

Схожі новини
  • Мінекономіки: експорт товарів за десять місяців впав на 32%, імпорт — майже на 24%
  • У травні Україна відвантажила на експорт майже у 2 рази більше зернових, олійних та продуктів переробки, порівняно з квітнем
  • З початку року Україна збільшила експорт товарів на 30,2%
  • Аграрний експорт-2020: Україна заробила більше на зерні і соняшниковій олії
  • Експорт до ЄС у першому кварталі зріс на 24,5%

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.