Digital4UA: підтримка з упровадженням цифрового землеробства для аграріїв
18 September, Розділ Новини, переглядів 570
Агровиробники, які мають в обробітку від 200 до 1000 га, можуть безкоштовно отримати один з 300 комплектів обладнання FieldView YieldKit і доступ до платформи цифрового землеробства Climate FieldView™ від компанії Bayer протягом 2 років за програмою Digital4UA.
Програма реалізується компанією Bayer і Благодійним фондом «ТВОЯ ОПОРА» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Про платформу Climate FieldView™
Платформа цифрового землеробства Climate FieldView™ дозволяє більш ефективно управляти господарством протягом усього сезону від посіву до збору врожаю та допомагає створювати карти врожайності. Більше інформації: www.climatefieldview.com.ua
Як узяти участь у Digital4UA?
Заявки на участь у програмі Digital4UA приймаються через Державний аграрний реєстр (ДАР) з 19 вересня 2024 року та триватимуть до 30 січня 2025 року чи вичерпання комплектів обладнання виділених для реалізації проекту. Ініціатива розрахована на мікро-, малі та середні підприємства в Україні (ММСП), які займаються вирощуванням зернових та олійних культур.
Зацікавленим агровиробникам необхідно подати заявку в Державному Аграрному Реєстрі (ДАР) на участь у програмі “Отримання комплекту обладнання FieldView YieldKit та доступу до платформи цифрового землеробства Climate FieldView™ від Bayer”.
Заявку за цим конкурсом можуть подати агровиробники, які:
Зареєстровані як юридичні особи чи фізичні особи-підприємці, у тому числі сімейні фермерські господарства.
Мають загальну площу земельних ділянок у власності та/або в оренді від 200 до 1000 га.
Станом на дату подання заявки фактично не перебувають і не провадять свою господарську діяльність на тимчасово окупованій території України (Автономна Республіка Крим і м. Севастополь) або на територіях, які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) чи на територіях, на яких ведуться бойові дії відповідно до списку, затвердженого Мінреінтеграції (Наказ від 22 грудня 2022 року №309 «Про затвердження Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією»).
Знаходяться мінімум 100 км від лінії бойового зіткнення, мінімум 50 км від кордонів з росією та білоруссю чи 10 км від кордонів з Придністров’ям.
Мають у власності чи на праві користування сільськогосподарську техніку (зернозбиральний комбайн і сівалка).
Не брали участь у програмі Discover FieldView від компанії Bayer у 2022-2024 роках.
Не проводять господарську діяльність на тимчасово окупованій території України, території Російської Федерації та Республіки Білорусь.
Не перебувають у стадії ліквідації, реорганізації, банкрутства, не внесені до санкційних списків згідно з чинним законодавством і не мають рішення суду, яке набрало законної сили, про притягнення до кримінальної відповідальності за корупційне правопорушення.
Яку допомогу можна отримати в межах програми?
Один Заявник може отримати безкоштовно один комплект обладнання FieldView YieldKit, дворічний доступ до платформи цифрового землеробства Climate FieldView™ та технологічний супровід для встановлення й управління обладнанням.
Як будуть прийматися рішення за заявками?
Розгляд заявки, перевірка на відповідність критеріям, встановленим для подання заявки.
Надання Заявником листів встановленої форми та необхідних підтверджувальних документів.
Щонайменше один візит співробітника компанії Bayer до Заявника з метою перевірки сумісності сільськогосподарської техніки Заявника та можливості встановлення FieldView YieldKit.
Фінальна комплектація залежатиме від наявної у Заявника сільськогосподарської техніки та її сумісності з обладнанням.
Якщо заявка затверджена
У разі позитивного рішення за заявкою Заявник зобов’язаний підписати договір з Благодійним фондом «Твоя Опора» про отримання благодійної допомоги (комплекту обладнання та дворічного доступу до платформи цифрового землеробства). Передача допомоги оформлюватиметься шляхом підписання відповідних Актів приймання-передачі.
Обладнання встановлюватиметься співробітником компанії Bayer.
Контактна інформація:
Контакт-центр ДАР: +38 044 339 9215; support@dar.gov.ua
Компанія «Байєр»: digital4ua@tvoya-opora.gov.ua
ІЦ УАК за матеріалами Мінагрополітики
agroconf.org
Схожі новини
УКАБ Агротехнології 2024: програму сформовано!Нова стратегія Bayer Crop ScienceCase IH та The Climate Corporation започатковують партнерство, покликане забезпечити двостороній обмін данимиПлатформа Climate Corporation стала доступна в ЄвропіСамая масштабная сеть полевых исследований в аграрной отрасли