Аграрний тиждень. Україна
АТУ»Новини»На виставці SECURITY 2.0 презентували нову техніку для розмінування
АТУ»Новини»На виставці SECURITY 2.0 презентували нову техніку для розмінування

На виставці SECURITY 2.0 презентували нову техніку для розмінування

04 жовтень, Розділ Новини, переглядів 761

На виставці SECURITY 2.0 презентували нову техніку для розмінування

Виставка SECURITY 2.0 пройшла 2-3 жовтня 2024 року у ВЦ «АККО Інтернешнл». Організатором заходу стала компанія Євроіндекс за підтримки Міністерства економіки України, Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Міністерства з питань стратегічних галузей, Асоціації малих міст, Конгресу самоврядування України, ДСНС і ДССЗЗІ.

SECURITY 2.0 — це провідний майданчик для демонстрації й ознайомлення з передовими технологіями безпеки, включаючи гуманітарне розмінування, будівництво бомбосховищ та укриттів, домедичну допомогу й інші аспекти цивільного захисту. Захід забезпечує важливу платформу для обміну досвідом і новітніми рішеннями у сфері безпеки.

На виставці цьогоріч було представлено понад 100 компаній, які поділилися своїми рішеннями у різних сферах, зокрема у сфері гуманітарного розмінування. Відтак, у ці дні відбувся ряд демонстраційних заходів, присвячених гуманітарному розмінуванню територій України.

В експозиції можна було побачити новітні бронеавтомобілі, а також різноманітну роботизовану техніку для розмінування як українського, так й іноземного виробництва.

Невдовзі все це все запрацює в реальному часі та в реальних умовах.

У заході взяв участь і генеральний директор ВГО "Українська аграрна конфедерація" Павло Коваль. Адже гуманітарне розмінування безпосередньо стосується саме аграрної сфери, і від стану розмінування сільськогосподарських земель залежить ефективність роботи українських аграріїв і продовольча безпека світу.

Під час даної виставки були презентовані: бронеавтомобіль «Варта 2», бронеавтомобіль «Новатор 2»/Kamrat-М, безпілотна броньована платформа UGV Protector від “Української бронетехніки”; бронеавтомобіль «Джура» й оперативний автомобіль для команд розмінування “Джура-ОПМ” від «Практики»; піротехнічні автомобілі легкого та важкого типів від «Пожмашини»; машина для розмінування Bozena-5 від словацької "Way Industries"; ​​багатофункціональна роботизована система для роботи з вибухонебезпечними об’єктами MV-4, розроблена міжнародною компанією DOK-ING зі штаб-квартирою у Хорватії та багато іншої техніки, обладнання та програмного забезпечення.










ІЦ УАК

agroconf.org





Схожі новини
  • Розпочала роботу Міжвідомча робоча група з питань гуманітарного розмінування під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економіки України Юлії Свириденко
  • Країни-учасниці Ukraine Recovery Conference додатково виділили понад 35 млн дол. на підтримку гуманітарного розмінування в Україні
  • КРАЇНИ-УЧАСНИЦІ UKRAINE RECOVERY CONFERENCE ДОДАТКОВО ВИДІЛИЛИ ПОНАД 35 МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ США НА ПІДТРИМКУ ГУМАНІТАРНОГО РОЗМІНУВАННЯ В УКРАЇНІ
  • На крок ближче до безпечних територій: затверджено порядок використання коштів на гуманітарне розмінування в рамках «United24»
  • МІНЕКОНОМІКИ РОЗПОЧАЛО РОБОТУ НАД ОПЕРАЦІЙНИМ ПЛАНОМ ПРОТИМІННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

  • Додати комментар
    Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.