Ви вирощуєте кукурудзу? Тоді нам є про що поговорити!
Життя аграріїв — це суцільний вибір та його наслідки. Це стосується абсолютно всього! Найвідповідальніша місія — зробити правильний вибір. Спочатку ви обираєте непростий шлях агронома, потім шукаєте своє «місце під сонцем», і тут настає черга реалізації себе як фахівця. І пішло-поїхало. Кожне рішення має бути виважене, адже лише ви усвідомлюєте можливі наслідки. І як не крути, правильний план дій зазвичай один. Ми вагаємося, обмірковуємо варіанти, радимося з колегами — сценарій незмінний. Та буває й таке, коли обидва рішення правильні. Коли обидва плани дій на 100 % влучні! І тут головне — визначити цілі, завдання та шляхи їх досягнення.
Мета у нас одна — розкрити високий потенціал гібридів з повним освоєнням інвестицій світла, води і живлення від головного нашого інвестора — Природи, і як наслідок — гарний урожай кукурудзи!
Науковці встановили, що в дикій природі кукурудза не може вижити без людей більше як рік — вона не витримує конкуренції з іншими рослинами. Отож головний чинник успішного вирощування кукурудзи — чисте від бур’янів поле.
ПЛАН «А»
Умови: Ранні терміни сівби кукурудзи:
- сходи кукурудзи з’являються протягом тривалого часу (20–25 діб), поле забур’янюється на ранніх фазах; на полі є рослинні рештки попередньої культури.
Завдання: Тотальний контроль однорічних злакових і дводольних бур’янів + амброзії, пасльону, нетреби, падалиці соняшнику та березки весь той довгий час, поки сходить рано посіяна кукурудза і до збирання.
Вирішення: Застосування гербіциду Люмакс до посіву, після посіву або по сходах (3–5 листків кукурудзи).
Здатність Люмакс протягом майже 80 діб контролювати бур’яни до сходів і вже після їх появи — головний козир цього препарату. Завдяки наявності у його складі тріо з мезотріону, тербутилазину та S-метолахлору Люмакс контролює падалицю соняшнику, нетребу, амброзію, паслін та інші «важкі» бур’яни.
Внесення Люмакс до появи сходів дозволяє стримувати появу бур’янів у період, коли формується стебло (і якраз закладається урожай) кукурудзи, і захищає посіви в період рясних опадів.
При ранньопіслясходовому внесенні Люмакс слід зважати на стадію розвитку бур’янів. Найкращий час застосування Люмакс — фаза 1–2 листки в однорічних злакових і 2–6 листків в однорічних дводольних. Люмакс відрізняється від інших ґрунтових гербіцидів здатністю контролювати багаторічні дводольні бур’яни при застосуванні по сходах. Кукурудза може мати при цьому від 1 до 5 листків — це безпечно для культури.
Унікальні властивості Люмакс:
Відгуки про Люмакс | Відгуки про Елюміс | |
ПП «Яна Плюс», с. Петрівка, Чернігівська область Площа обробки: 600 га Внесення: ранньопіслясходове Володимир Авраменко, заступник директора: «Люмакс використовували вперше. Найпроблемнішим питанням була падалиця соняшнику. Препаратом задоволені на 100 %. Люмакс свою роботу робить! Плануємо використовувати його й надалі!» | СТОВ «Україна», с. Машеве, Чернігівська область Площа обробки: 600 га Фаза внесення: 4–6 листків Василь Гарбуз, директор: «Найгостріше стояла проблема з лободою, пирієм і падалицею ІМІ-соняшнику. Результатом абсолютно задоволені, раніше ми застосовували гербіциди інших виробників, які не закривали ці питання. Це був наш перший рік з Елюміс. Будемо працювати ним і в майбутньому!» | |
ПП «Альфа-Капітал», с. Руновщина, Полтавська область Площа обробки: 1000 га Внесення: ранньопіслясходове Григорій Кочерга, головний технолог: «На момент внесення на полі була вже чимала кількість падалиці соняшнику, проросли редька дика, свиріпа й амброзія. Люмакс використовували перший раз, але точно не останній. Результат повністю задовольнив!» | ПСП «Плешкані», с. Плешкані, Черкаська область Площа обробки: 2600 га Терміни внесення: 4–6 листків Іван Семенець, агрохімік: «Гербіцидом Елюміс задоволені, працюємо ним вже сьомий рік поспіль! Усе відмінно! Як правило, у наших посівах кукурудзи завжди трапляється падалиця соняшнику, а найпоширеніші дводольні бур’яни — паслін, лобода й щириця. Та для Елюміс це все не проблема!» |