Буклет із детальним описом показників якості об’ємистих кормів для ВРХ розробили вітчизняні фахівці за підтримки американського фонду USAID.
Вже зовсім скоро українські виробники ВРХ зможуть отримати цікавий та корисний довідник показників якості об’ємистих кормів, який підгодовували експерти з годівлі ВРХ лідируючого українського кормовиробника – компанії AVA Group, за підтримки американського фонду USAID в рамках проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку».
На 24 сторінках видання детально викладена уся інформація щодо показників якості грубих кормів за відповідною низкою параметрів, які використовуються для оптимального розрахунку раціону.
«Детальні та регулярні дослідження якісних показників силосів та сінажів є основною вимогою для ефективності виробників молока та м’яса , - коментує один із авторів довідника - Віталій Шкарбан, керівник БН «Корми ВРХ» компанії AVA Group. - Адже саме від якості грубих кормів залежить продуктивність тварини та рентабельність виробництва.
Наша компанія давно співпрацює з однією з найкращих в Україні міжнародних лабораторій - Eurofins Agro (нідерландсько-українська лабораторія), яка досліджує вміст поживних речовин у фуражних кормах за цілою низкою параметрів. І багато з наших клієнтів постійно користуються її послугами, оцінивши ефективність від застосування таких досліджень.
Тож ми із командою фахівців вирішили узагальнити отримані нами упродовж багатьох років знання про якісні показники об’ємистих кормів, створивши такий довідник, де детально, у вигляді таблиць та інфографіки, подана вся інформація про якісні показники силосів та сінажів так, аби вона була легко доступною для широкого загалу наших молочних виробників. Агентство з США міжнародного розвитку USAID нас у цьому питанні підтримало, й надало фінансування для видавництва брошур».
Наразі довідник доступний в електронному варіанті, який можна завантажити за посиланнями:
https://issuu.com/ukraineards/docs/final_dovidnik
https://drive.google.com/file/d/1hvbc6Wg693M7zX2aOOBRYqdYKpxLZpl9/view.
Проте вже наступного тижня вийде друкований варіант видання, який власники та фахівці молочних господарств зможуть отримати абсолютно безкоштовно.